блог металошукачі, пошук

Біла котушка для металошукача

Якого кольору повинна бути котушка металошукача? Абсолютна більшість відповісти «чорна». І виробники так вважають практично всі штатні котушки чорного або темного кольору (за рідкісним винятком). Ну начебто правильно… Що б не бруднився, і металошукач з чорною котушкою виглядає красивіше.

Але особисто я вважаю що на практиці, пошукова котушка металошукача буде краще білого кольору, ну або оранжевого. Я пробував шукати і чорною котушкою, і з білою. І виходить що краще з білої! Багато хто не замислюються над тим, що на темному грунті біла котушка видно краще. На білій котушці набагато легше помітити можливі пошкодження.

пошукова котушка металошукача

У минулому році, кілька виїздів на коп я провів з котушкою Detech 13 DD Ultimate (відмінна котушка, рекомендую). І вона білого кольору, як у середовищі пошуковців її назвали «блондинка». І тоді, як і зараз, більшість цей колір ставлять у мінус цієї котушки. Насправді, це жирний плюс!

Білої котушкою значно простіше «зафарбовувати» поверхню темного грунту. Вона видно краще темних котушок і її траєкторія легко запам’ятовується візуально.

Білу котушку легше відслідковувати на предмет «стукнути об камінь, або стовбур дерева». І якщо з’являться пошкодження на котушці, помітити їх набагато легше. Скільки разів вже проходили, коли металошукач починає глючити, а потім з’ясовується що на котушці був скол, в який потрапила волога. А не помітили відразу, тому що котушка чорна. На білій котушці будь скол заб’ється пилом, і буде видно при першому ж огляді.

Ну а те, що на білій котушці видно бруд… Ну і що! Я свої рукавички для копа, місяцями не стираю і нормально. Для мене головне щоб зручно було, а краса це справа друга.

Біла котушка в спеку менше нагрівається (як наслідок, немає фантомів від перегріву) і така котушка краще видно під водою. Гаразд підводний пошук, але якщо навіть просто опустити котушка на краю водойми, біла буде видно краще ніж чорна.

Металошукачі магазин
Металошукачі магазин