блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett ACE 250 або Minelab Safari

Досить недорогий Garrett ACE 250, і професіонал Minelab Safari ціна якого вміщує в себе 3 Аськи (ще й з запасом).

Давно ставлюся однаково, як до дорогого і дешевого пошуковому приладу. В цьому році був приклад, коли поруч йде з мега дешманом Fast Tracker, підняв за перший прохід по полю 4 монети. Всі металошукачі приносять знахідки! Тому і оцінюю детектори виключно з практичної сторони, то що мені що дає в реальному пошуку. Як виглядає дешевий металошукач на фоні дорогого в полі.

Копарский обід, міні фото звіт. Мій запасний металошукач Garrett ACE 250, ціна зараз близько 295$. І недавно куплений нашим товаришем по вилазкам, детектор Minelab Safari. Новий Сафарі зараз коштує близько 1000$ (подешевшав трохи).

garrett-ace-250-vs-minelab-safari

Рівна конструкція з S-подібною ручкою і роз’ємними штангами. Тільки в Minelab Safari за рахунок захованого шнура і цангових затискних, висота регулюється легко і швидко. Якщо Сафарі “зрушити” до мінімального розміру, він легко поміщається і в багажнику та салоні (при зміні місця копа в межах одного копарского дня).

ace-250-vs-minelab-safari-01

Я ніколи з ACE 250 не відчував незручності з ручкою… Але беручи в руки Minelab Safari, розумієш що є ручки і зручніше. Впевненіше в руці (можливо тут ще впливає різну вагу і баланс всієї конструкції), якісніше покриття рукояті.

ace-250-vs-minelab-safari-02

Підлокітник Сафарі… я не відчув позитивного комфорту. Рука фіксується (без ременя) недостатньо впевнено. При товстому рукаві куртки (зараз у полі на вітрі холодно) взагалі видавлюється назовні. В дешевому ACE 250 підлокітник трохи краще. Хоча в куртці теж тісно, і останнім часом слідкую за ним на предмет зламати (особливо по холоду, температура низька, рукав “розпирає”).

ace-250-vs-minelab-safari-03

У Garrett ACE 250 штанги закріплюються між собою тільки кнопковими фіксаторами. З часом з’являється легкий люфт, але на цілісність штанг і якість пошуку, цей лют не впливає. Зате є і плюс такої простоти – з рюкзака Аська збирається за кілька секунд ))

Плавне регулювання висоти в Минелаб Сафарі… Це дуже зручно! Якщо поле досить гладка (без горбів), можна котушку винести трохи подалі – помах має більше амплітуду і швидкість пошуку вище. На оранці або в яру, висоту зменшую… І все це секунда діла!

ace-250-vs-minelab-safari-04

Розслабив цангу, притиснув ногою котушку, виставив потрібну висоту, зафіксував. Для ACE 250 такий номер не пройде – в зібраному вигляді буде заважати (або навпаки робити “пузо”) дріт котушки. В Асьці треба від’єднувати дріт, виставляти висоту, назад намотати і приєднати… Зробивши пару раз, відразу відпадає охота постійно “гратися” висотою металошукача.

ace-250-vs-minelab-safari-05

Не факт що купуючи дорогий металошукач, ви отримуєте котушку більше (наприклад, XP Deus в стандартній комплектації ціною більше $1500, котушка 9 дюймів). У цьому варіанті все логічно. Garrett ACE 250 має досить середню котушку 6,5×9 дюймів (нормальна котушка, конкурентів АСЕ 250 комплектують взагалі 8-ми дюймовими).

У дорогому детекторі котушка Minelab Safari вище середнього, 11 дюймова. До того тип котушки DD. На практиці це приріст глибини. Наприклад, знайдений срібний рубль Рад, Safari впевнено бачив у грунті на глибині 33-34 сантиметра (ручна чутливість). АСЕ 250 з рідної котушкою, на тому ж місці його пропустив.

ace-250-vs-minelab-safari-06

Ця котушка в поєднанні з більш потужною процесорної обробкою, дає і точність дискримінації на порядок вище. Наприклад, при пошуку з Гарет АСЕ 250 буде досить відгуків, які “стрибають” – на одному змаху кольоровий сигнал, на іншому чорний. Типова дилема в пошуку “копати чи не копати?” (помиляються всі металошукачі, тільки одні більше, інші менше). У Сафарі це питання теж присутній, але значно меншою мірою. В результаті ям, в яких опинився іржавий осколок замість очікуваних 5 копійок Рад, менше.

ace-250-vs-minelab-safari-07

Металошукач ACE 250 явного початкового рівня, Minelab Safari за ціною професіонала. Кого цікавить більш логічне порівняння, Minelab Safari vs Garrett AT PRO вже було. Там же описав свої за і проти Сафарі, і що б купив в цій ціні.

ace-250-vs-minelab-safari-08

Ще один доказ що недорогий може приносить стоять знахідки, монета Виолити знайдена з Garrett ACE. Знайдена і продана більш ніж за 200 тисяч гривень. Правда автор після цієї продажу купив собі XP Deus ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели