блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett AT MAX. Новинка 2017 (+ відео, є ціна)

Garrett викотив новинку 2017 – металошукач Garrett AT MAX… Зміг виробник вгадати ваші бажання, і виконати саме той детектор, про який ви мріяли? Зустрічайте новий металошукач Garrett AT MAX, перше відео. Вжух, і копачі біля ніг моїх сіли! (с) Містер Бізнес 100%.

Оновлена інформація. Додано

Котушка Garrett 11 DD. Допускається занурення під воду до 3 метрів. Підтримує роботу з бездротовими навушниками (технологія Garrett Z-Lynk). Оголошено ціну на Garrett AT MAX- $ 850. Нормально для такого детектора?

Garrett AT MAX

Звуковий відгук Garrett AT MAX – 3 тони. VDI 0-99. Для чорного заліза відведений діапазон 0-44. З’явилася функція Трешхолд (в порівнянні з Garrett AT PRO). Хтось сумнівається в питанні, який металошукач став донором для Garrett AT MAX?

Garrett AT MAX

У новому металошукачі Garrett AT MAX – 4 програми пошуку. Всі метали, призначена для користувача (настроюється), монети, режим Зеро.

Є зміни в корпусі і рукояті. Металошукач Garrett AT MAX працює на частоті 13,6 кГц.

Garrett AT MAX

За словами виробника, є зміни в роботі функції Баланс Грунту. Плюс, збільшена глибина виявлення.

Garrett AT MAX

головна властивість Garrett AT MAX – всі котушки серії Garrett AT Сумісні. Заявлена вага металошукача 1,4 кг.

Garrett AT MAX

Garrett AT MAX

Garrett AT MAX

Відмінність версії Garrett AT MAX і Garrett AT MAX International-різниця середнього тону в діапазоні на шкалі дискримінації:

Garrett AT MAX

Оновлена інформація. Додано

Garrett AT MAX на солоному пляжі і морській воді:

Інформація оновлюється… Все про новий металошукачі Garrett AT MAX буде зібрано тут. Такої новинки ви чекали від виробника?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели