блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett AT PRO та Garrett ACE 250 порівняння

Металошукач Garrett AT PRO, зараз у мене як основний детектор (Garrett ACE 250 запасний і гостьової). Та хоч в руках буває багато різних моделей, саме для цих двох приладів склалася чітка межа переходу. Дешевий Garrett ACE 250 і середній полупрофессионал Garrett AT PRO. Ціни на металошукачі мають достатній розрив, і навряд чи їх можна вважати конкурентами. Але є один загальний момент, Garrett ACE 250 та AT PRO часто вибирають свій перший металошукач.

У чому різниця на практиці копа, як це впливає на знахідки. Чи є сенс міняти металошукач Garrett ACE 250 на Garrett AT PRO.

Перший металошукач

Особисто я вважаю що краще, коли відбувається так… Купив Garrett ACE 250. Знайшов свої перші знахідки з металошукачем. Влився в коп, як хобі. Сформував свої принципи пошуку. Купив Garrett AT PRO і розширив свої можливості. Металошукач Garrett ACE 250 ідеальний детектор для Новачка і Старту в світ знахідок.

Дуже часто (і особливо в цьому році), в полі і на форумах бачу абсолютних Новачків в руках яких новенький Garrett AT PRO. Не протестую, і навіть є позитивні приклади (купив Прошку, знайшов свої перші монети і задоволений). Але Новачкові розібратися з Garrett AT PRO буде важче, особливо якщо він буде зі своїм детектором в полі “один на один”, без досвідченого Камрада.

Перехід на Garrett AT PRO

Перший металошукач Garrett AT PRO

Усі металошукачі приносять знахідки, і дешевий й дорогий. Питання стоїть тільки в тому, скільки “зайвих” ям ви будете рити і скільки знахідок ви пропустите в питанні “копати чи не копати?”. Теж саме відноситься і до парі Garrett AT PRO vs Garrett ACE 250.

Звикання

Звикнути до Garrett AT PRO (після АСІ 250) легко, але спочатку плутаєшся в кнопках. Щоб переключити маску, часто натискаєш “гойдалку” Iron Disc (відсікання сегмента чорних металів). Хочеш вимкнути (ACE 250 одноразове коротке натискання кнопки Живлення), а ти перемикаєшся в наступну маску пошуку. І до відгуку Garrett AT PRO треба звикнути. На практиці, пару днів копа і все стає на свої місця.

Знахідки

металошукачі Знахідки
Знахідки в більшій мірі залежать від місці, де ви копаєте. Можна з Minelab Explorer SE PRO проходить цілий день і нічого не знайти. А можна з Аською 250 набити кишеню монетами. І все ж різниця є…

Насамперед зросла глибина, з якої почали “вистрибувати” монети (я в основному ходжу по монетам, і волію знахідки по старовині). Ну це законно, котушка AT PRO значно більше ACE 250 і приріст глибини у Прошки “природний”.

На “око” глибина виросла так. На ACE 250, я розраховував монети на глибині трохи менше леза лопати Fiskars (польська саперка). То з AT PRO можна сміливо розраховувати на повний штик+. Ось приклад, в такій ямі з ACE 250 цю монету б пропустив (перевірив, сигнал на ACE 250 переривчастий і швидше за все б не став копати). А ось Garrett AT PRO взяв цю глибину впевнено.
Garrett AT PRO

Плюси переходу

Вирішили змінити ACE 250 на Garrett AT PRO? Не чекайте що пропадуть сигнали, які стрибають з чорного металу в кольоровий. Чарівності ні, є й такі сигнали на Прошке теж. Врахуйте що AT PRO трохи важче – не цікавився що пишуть в каталогах з приводу ваги цих детекторів, але рука втомлюється швидше. … Екран AT PRO як по мені мілкуватий. Правда у мене не дуже хороший зір і претензії в основному до графічної шкалою дискримінатора – в режимі пинпоинт, верхня кромка закриває екран “козирок”. Зате плюсів більше!

Плюс перший. Глибина пошуку зросла. Причому цей приріст працює не тільки в грунті. Ось ми були на полі, де пройшла глибока (і груба) оранка. Опустити котушку до землі неможливо, весь час проводка йде на висоті 15-20 сантиметрів. А саме це відстань і “з’їдає” глибину в грунті.

Плюс другий. Швидкість проводки котушки над грунтом може бути різна. Зробіть такий досвід, покладіть на грунт невелику монету і досить повільно проведіть над нею (висота 15 сантиметрів) котушкою ACE 250… Аська промовчить. Для того що б не пропустити мета, Аською треба махати бадьоро і не втрачати темп. З Garrett AT PRO такого не пройде, як завгодно водите – монету не пропустіть.

Плюс третій. Налаштування на грунт. Приємна функція, яка дозволяє зберігати глибину на полях де сипали добрива. З аською треба “глушити” чутливість, на Garrett AT PRO просто отстроится.

Є ще різні режими пошуку (Стандарт та ПРО), функція Iron Audio, підводний пошук і високу ступінь захисту від пилу. Але це ви зможете оцінити вже згодом, коли забудете свій попередній Garrett ACE 250.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели