блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Китайські запчастини для Garrett

У минулому 2013 році, проблема китайських підробок в темі металошукачів стояла особливо. Страждають Minelab, Coiltek, Teknetics і тільки американський дядько Гарет відсутня в новинах. Ненадовго, китайці вже делікатно просовують свої палички Garrett…

З’явилися китайські запчастини для металошукачів Garrett. Підлокітники і цангові затискачі (цанги для асьок!). Навіть обіцяють розширити колірну гамму.

Я вже писав що товщина штанги у Garrett AT PRO і металошукачів серії Garrett ACE (150, 250, 350, Euro ACE), однакові. Також взаємозамінні і підлокітники. Все можна комбінувати в будь-яких варіантах.

Підлокітники (не тільки в Garrett) ламаються. Цанги на Garrett AT PRO повний дрыщ ненадійні – трохи перекрутив, і вони тріснули (немає обмежувача, крихкий пластик). У металошукачі ACE 250 взагалі немає цанг, а вони б не завадили – принаймні у конкурентів не було б приводу сміятися на дідком.

garrett-zapchasti

Ось китайці взяли цю проблему і запропонували своє рішення. Пропонують набір підлокітник плюс цангові затискачі. Підлокітник простий, але цангові затискачі…

garrett-zapchasti-ace-at-01

За зовнішнім виглядом нагадують Minelab або Fisher, а вони дуже зручні.

garrett-zapchasti-ace-at-02

Стоїть весь комплект (на Ebay) 28,5$. Якщо враховувати, що ціна підлокітника, фірмового Garrett, близько 25$, що виходить комплект з цангами недорогий. У цього ж китайського продавця є і тримач для пинпоинтера на штангу (правда трохи дорожче).

Там же ще в продажу і пинпоинтер Garrett за… 20$. Це точно купувати не буду, вже знаємо. Одна справа пластикова деталь, інше відверта підробка під виробника. Як роблять китайські підробки Minelab.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели