блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Китайський XP Deus дешевше китайського Garrett ACE 250

гАКА наводять як приклад з найжахливішим ставленням до Копачів. Персонал чепушит свого клієнта в прямому ефірі, і щоб інші обов’язково бачили. Але на мій погляд, не це головна проблема виробника. Головна, це безумовна жадібність. Самодєлкіни роблять прототип котушки в 3D корпусі, гАКА в каструльці. Самоделькіни роблять штанги, з якою хоч зараз на коп.гАКА стругає деревинку. Про тапки навіть говорити немає сенсу. Максимум що хорошого зробила гАКА, вивезла свого шефа і виробництво в Євросоюз. Сподіваюся, це не було головною місією виробника… Ну ви зрозуміли, гАКА ніколи не заплатить китайцям $1000, і не дізнається секрету китайського XP Deus. Зате зможуть прочитати в блозі МД-Арена, безкоштовно.

Китайський XP Deus дешевше китайського Garrett ACE

Хороший виробник гроші витрачає на все. Розробка, виробництво, просування, стеження за конкурентами, і розвага своїх клієнтів. До речі, Ви в курсі що у гАКА немає свого офіційного Youtube каналу? Так, це правда, і виробник це спокійно підтвердив. Ну ви зрозуміли. А нехрен клієнтам чого там показувати або розповідати. Самі один одного обслужать.

Тема не про/для гАКА. Для багатих і розумних є хитре китайське розвага. Платиш (ціна стартує від $1000 і вище), і китайці тобі розраховують собівартість виробництва заданого пристрою. Зі стартовою документацією, прототипированием, варіаціями виконання.

Дійшла справа до металошукача XP Deus, і з’ясувався факт-бомба… Собівартість виробництва XP Deus у китайців нижче, ніж… виробництво Garrett ACE (теж у китайців). Сюрприз? За великим рахунок немає, не сюрприз. Виробництво пластикових виробів в Китаї, це реальні копійки, за ціною пластику. Вартість пристрою визначає електроніка. І зробити плату Garrett ACE дорожче, ніж XP Deus. Не набагато, у китайців взагалі багато не буває. Просто сам факт.

Китайський XP Deus дешевше китайського Garrett ACE

Фото порівняння трохи некоректно. Внизу Garrett ACE 250. Вгорі не сам XP Deus, а тільки пульт управління від металошукача (блок). Тепер ви в курсі, що серце металошукача XP Deus в котушці. Інакше як би тоді працювала комплектація XP Deus WS4, де блоку управління (пульта) немає зовсім. І по хорошому, в порівнянні повинна була брати участь тільки плата котушки XP Deus. А тут навіть до фахівців не ходи.

Розбирання котушок XP Deus. Одна плата не всі котушки!

До речі про Китай. гАКА (це розповідали співробітники, моїх слів тут немає) теж володіє досвідом спілкування з китайцями. Що там у них вийшло, або що пішла не так, ми не знаємо. Зараз виробництво металошукачів в Болгарії (за словами співробітників), разом з їх скупим шефом.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели