блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Копательские прикмети. Я вірю тільки в одну (працює)

Яка найлютіша дичина в копательских прикметах? Наприклад, де в полі захотілося помочиться-там і копай. Як говорили стародавні, чим менше знають, тим більше їм буде потрібно прийме. Але є одна копательська прикмета, в яку я вірю. Не знаю як, але вона працює.

Примітка. Не хочу образити почуття віруючих в земляного Діда, бабки-копійки, що розмовляють з рослинами і воронами, лозохачерів, і інших. Кому хочете, тому і моліться.

прикмета в яку увірував я

Копательские прикмети. Я вірю тільки в одну (працює)

Я завжди і в усьому ставлюся скептично. Прикмети не виняток, тим більше на копі. Ніколи не кидав монету в першу яму, не закопував цукор, не стежив за воронами. Для мене це нісенітниця. Живу за принципом – Хочеш знахідки? Копай!

Давним давно, коли я ще не ділив пори року на сезони (я реально не знав такого поняття, як копательский сезон) – поїхав з літнім копачів. Зараз, я навіть не згадаю його ім’я. Але одна його фраза запала… І запала на довго.

Це Місце дає Знахідки тільки Навесні… Як так? Чому тільки навесні? Може волога? Тоді, після дощу воно теж давати знахідки.

Минули роки. І я дійсно став помічати такі точки копа, на яких знахідки вискакували тільки Навесні. Причому ранньої. Б’єш точку березень, квітень, а в травні вже 0. Ок, таке з точками копа буває, будемо шукати нові. На наступний рік по весні, заїжджаєш на стару точку – чисто зігнати ломку, потренуватися, в… Як такі знахідки можна було пропустити?

У все це я не вірю

Вирушаючи на пошуки скарбу, киньте дрібну монету на дорогу, щоб хтось зміг її знайти, тоді обов’язково повинно пощастити. (Кидати гроші на дорогу, прикмета копача? Вже краще помочиться, і там же вирити яму.)

Викопана з землі мелочевка, і піднесена в дар друзям-копачам – зазвичай сприяє власній великій удачі. (Коли в прикметах використовують слово Зазвичай, і це не трапляється – значить ти Лох, і це твоя доля.)

Металошукач краще повністю не очищати після вдалого копа. Дещиця землі сприяє не відвиканню детектора від цінних знахідок. (Мити металошукач – звичка не дуже. По-перше, можна домитися до потопельника. По-друге, приїхати на коп з чистим детектором, а камради приймуть за новачка.)

Лопата пошуковика обов’язково повинна блищати. Тільки тоді вона викопає що-небудь блискуче. (Яйця теж бувають блискучі.)

Після кожної знахідки, навіть нехай і не надто цінною, металошукач слід подумки подякувати. (Правильно. А після кожної шмурдячіни треба його посварити. Він тоді менше помиляється.)

Якщо розслабитися і ні про що не думати, ноги понесуть самі в потрібну сторону, туди, де щось обов’язково є. (А якщо ‘щось’ не знайшлося? Правильно, ноги треба відрубати.)

У пошуку не можна насвистувати-просвистиш всі знахідки. Розмовляти, і голосно кричати не варто. (А пукати можна? Не пропукаю я свої знахідки годиною?)

Ні в якому разі не можна при пошуку скарбу думати про те, що ти хочеш знайти. Краще намагатися мислити про абстрактні речі. (Товариш днями викопав скарб. Я про нього подумав, і з’явилися сили для свого копа. Якби не думав, так і залишився в місті.)

Вважається, що куля або осколок, вийняті з кісток скелета, мають магічні властивості і носяться в якості оберега. За повір’ям, шматочок металу, раз відняв життя, іншим разом збереже її. (Краще таку знахідку з’їсти. Працює протягом доби.)

Людина, що носить знайдені кільця і ланцюжки, набуває рис колишнього господаря. (З кожним нашим зітханням, ми отримуємо в легені кілька молекул з останнього видиху Нейрона. Все що нас оточує, так чи інакше мало колишнього господаря. На Землі побувало 80 мільярдів людей.)

Непідробне захоплення і увагу до кожної знахідки-приверне іншу, більш цінну. (Радуйся що не шмурдяк. А чи буде більш цінна, залежить від твоєї праці.)

Якщо скарб знаходиться десь в лісі, завжди майте з собою пляшку горілки і жменю монет, щоб відкупитися від Лісовика. Інакше він не дозволить вам вийти з видобутком з лісу: так і згинете в ньому. (А цей Лісовик часом не в погонах ходить? Боюся, жменею монет не відкупишся. Прес банкнот, не менше.)

Рослини – помічники шукачів скарбів. (Це правда. Листя лопуха відмінно замінюють туалетний папір. Гілочкою можна замінити болт котушки.)

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели