блог металошукачі, пошук

Котушка Mars Tiger або Nel Hunter. Порівняння

Все одно настане той день, коли буде потрібно заміна штатної котушки. Чи це буде чорний день, коли “відірвався провід/ тріснув корпус/ відламалися вуха/ безперервні фантоми”. Чи перестала влаштовувати рідна котушка вашого металошукача.

Найпоширеніший і доступний варіант заміни штатної, котушки Mars Tiger і Nel Hunter. Випускаються для цілої купи різних моделей детекторів, коштують стільки не дорожче фірмових, і найголовніше показують результат. Фото звіт порівняння котушок Марс Тайгер і Нел Хантер.

Вибір заміни рідної котушки не завжди простий. Зовсім велика не зможе бути універсальної на 100%, на деяких ділянках пошук з великою котушкою буде неможливий. Котушка Снайпер тим більше, з її глибиною на рядових місцях копа ходити гріх (будете багато пропускати).

Треба щоб була чутливість на дріб’язок, збережений пін і дискримінація, при цьому не фантомила. І звичайно бажано отримати приріст глибини (в порівнянні з попередньою котушкою). Mars Tiger або Nel Hunter це саме ті котушки.

mars-tiger-vs-nel-hunter-01

mars-tiger-vs-nel-hunter-02

mars-tiger-vs-nel-hunter-03

mars-tiger-vs-nel-hunter-04

mars-tiger-vs-nel-hunter-05

mars-tiger-vs-nel-hunter-06

mars-tiger-vs-nel-hunter-07

mars-tiger-vs-nel-hunter-08

mars-tiger-vs-nel-hunter-09

mars-tiger-vs-nel-hunter-10

Конкуренція Mars MD і Nel триває дуже давно, і іноді в обговореннях переходить в срач порожня розмова. Щоб виключити це на своїх сторінках, коментування в цьому випадку відключено. Тільки фото порівняння, висновки робіть самі. Є що сказати по конкретній котушці – окремі сторінки: Mars Tiger і Nel Hunter. На цих сторінках є параметри, сумісність з металошукачами і пов’язані новини з блогу МД Арена.

Металошукачі магазин
Металошукачі магазин