блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Саморобний підлокітник з карбону. Фото

Погода супер, грунт як пух, знахідки прут. І тут стукіт, наче котушка вдарилася об камінь… Перші секунди ви нічого не розумієте. Металошукач чомусь хитається. А це до вашого підлокітника прийшли паски. Буває на копі і так. У вас звідки руки ростуть? У мене з гаманця (( Дивимося фото, карбоновий підлокітник для металошукача. Плюс подовжувач на штангу (теж карбоновий). Зацініть вага підлокітника! Був би карбон не такий дорогий, вже черга стояла.

samodelnyj-podlokotnik-iz-karbona-01

samodelnyj-podlokotnik-iz-karbona-02

Вага саморобного підлокітника. Зверніть увагу, зважування відразу з подовжувачем.

samodelnyj-podlokotnik-iz-karbona-03

Цей карбоновий підлокітник зроблений для Garrett AT PRO. Рідний підлокітник Прошки, важить близько 90 грам в зборі з нижньою частиною. Окремо верхня частина – 61 грам (мова йде про просте підлокітнику, посилений підлокітник трохи важче).

Не знаю наскільки карбон міцний. Є інший приклад саморобного карбонового підлокітника. В ньому ще вирізані частини (для зниження ваги).

Був би карбон не такий дорогий, вже черга стояла… Я раніше на своїй Прошке ходжу з металевим підлокітником. За великим рахунком задоволений. Підлокітник не корродировал (як передбачали), потерся тільки.

спасибі За новину Redford!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели