блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Жорсткий кейс для металошукача. Фото

На минулих вихідних наш товариш по копу зламав підлокітник AT PRO… в рюкзаку. По-перше, це супер невезіння, приїхати на коп і побачити що шукати ти не можеш. По-друге, металошукач був у рюкзаку, а це завжди давало впевненість у цілості приладу. Самі винні, закинули в багажник 5 рюкзаків.

Перейнявся жорстким кофр або кейсом для металошукача. Є спеціальні, універсальні і кофр для музичних інструментів ))

Як зламали підлокітник… Самі винні, важкі рюкзаки (плюс лопати), супутнє барахло у вигляді столика-стільчиків. Їзда по пересіченій місцевості (в багажнику все стрибає). Результат, один з приладів опинився під низом, і не витримав.

Я то все одно на коп їжджу на своїй машині, або гостем на чужій. В моєму варіанті, заради збереження приладу готовий використовувати хоч валізу… Пошукавши що використовують інші, зрозумів що “валіза для металошукача” це реальність ))

hard-case-for-metal-detector-01

Найдорожчий варіант, ціна під 200$… Я такий для себе не потягну. Особисто я бачу в ньому великий плюс (крім жорсткості, відсіків) – той же CTX 3030 міститься в ньому в зібраному вигляді.

hard-case-for-metal-detector-02

Варіанти трохи дешевше, до 150$. Все одно дорого, але тут приходить розуміння – можна брати будь-який відповідний кейс (навіть дерев’яний ящик), з поролону вирізаються посадочні місця під металошукач, обвіс і т.п.

hard-case-for-metal-detector-03

hard-case-for-metal-detector-04

hard-case-for-metal-detector-05

Як варіант закидати металошукач в ящик насипом… Я на цьому фото не бачу ніяких кріплень. Якщо їх не буде, навряд чи детектор буде в повній цілості (хіба що на полиці зберігати в такому кейсі).

hard-case-for-metal-detector-06

hard-case-for-metal-detector-07

Загалом якщо робити все не колгоспно з грошима. Ідеальне рішення жорсткі кейси Пелікан (або їх альтернатива). Вибирається розмір і в готовому поролоновом наповненні вирізаються потрібні розміри під свій металошукач.

hard-case-for-metal-detector-08

hard-case-for-metal-detector-09

Дорого все таки цей Пелікан варто, і альтернатива не дешева. Спробую спочатку пошукати товстий поролон, і заколхозить у вже існуючих кейсах (наприклад ящик для інструментів). Якщо вийде не зовсім ганебно, викладу фото тут ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели