блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

2 класних способу закріпити пинпоинтер. Фото

У мене так буває, починаєш копати тему, а сопуткой вискакують інші. Пропустити не можу, все в базу копальника. Продовжуємо про пинпоинтерах. Питання кріплення піна досі не розкритий до кінця. Добре, якщо на мені рюкзак, кобуру на лямку і копай. Але буває, ходжу без рюкзака (з невеликим кейсом через плече), і не знаю куди подіти свій пін. На поясі закриває куртка, діставати-засовувати незручно. На штанзі тримається ненадійно. Що робити? Дивимося фото, два класних способу закріпити пинпоинтер.

2-klassnyx-sposoba-zakrepit-pinpointer-01

Спосіб кріплення супер, дійсно зручний. Потрібен тільки поясний ремінь, без нього стегновий кобура триматися не буде. Плюс, є додатковий кишеню для ножа, теж часто не знаю куди його приткнути – щоб не заважав, і завжди був під рукою.

Наскільки саме ця кобура універсальна під різні пинпоинтеры, сумнівно. Пухкий Minelab Pro-Find 25, вже не влазить до кінця. А це погано, може випадати. Ще й кнопки Pro-Find 25 можуть мимовільно натискатися (подивіться на фото).

2-klassnyx-sposoba-zakrepit-pinpointer-02

У цій кобури є один мінус – коштує від $40. Якщо попадеться дешева стегновий кобура-розвантаження, можна просто на ній закріпити свою кобуру від піну.

Другий спосіб кріплення піна на штангу. Ми вже бачили, як чіпляють пін на штангу і на підлокітник. Але такий варіант я ще не бачив – під підлокітником.

2-klassnyx-sposoba-zakrepit-pinpointer-03

2-klassnyx-sposoba-zakrepit-pinpointer-04

2-klassnyx-sposoba-zakrepit-pinpointer-05

2-klassnyx-sposoba-zakrepit-pinpointer-06

Перший варіант мені подобається більше, і повідець пинпоинтера там в тему. По-другому, повідець буде заважати (мені здається).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина