блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

2 копійки 1992 року. Монета на мільйон або обман?

Шукачі – вони такі шукачі! «Искают» вони завжди і скрізь. І що дивно – адже знаходять! Адже все у нас є, тільки руку простягни. Ймовірно позначаються гени наших далеких пращурів. Ми, люди, за своєю суттю шукачі-збирачі, плодоїдні істоти (не м’ясоїдні). Звідки наші ікла? Так іклами цими живу плоть складно порвати, якщо взагалі можливо. Такі ікла тільки для шкірки плодів і для шкаралупи горішків. Все на поверхні. Хтось замислювався про те, чому м’ясо і рибу ми їмо тільки після термообробки, або заморозки, або після мехобработки інструментом? А чому нам тим більше подобається м’ясо, чим більше воно просолене і промариноване в травах? А як вам смузі з нечищеної оселедця з зябрами і кишками? Наганяє апетит? Але як же приємно вважати себе хижаком, таким собі царем всього! Але це хвороба, манія величі, гординя. Особисто мені приємніше бути другом. Ось і вирішив я поділитися ноу-хау «як заробити на монетах України» чисто по-дружньому. Абсолютно безкоштовно для читачів МД-Арена! Колись я любив читати рубрику «Бізнес під ключ» в журналі «Бізнес». Так ось його, цей журнал, треба було купувати. А тут, в блозі, для вас «Бізнес під ключ» безоплатно, тобто даром!

Думаєте це маячня божевільного, хайп? А ви подивіться невелику добірку минулих недавно по аукціону лотів з ходовими монетами України!

Одна магнітна монета 1 гривня 2011 з гуртом 2012 за 15050 грн! 2 копійки 1992 року (алюміній) за 16560 грн! Чим не бізнес? Шукай собі і продавай монетки. Работенка не курна, але вимагає посидючості, хорошого зору і м’язової сили. Непогана підкріплення в наш нелегкий час. Тепер про нюанси.

З чого почати. Завантажити безкоштовно «Каталог монет ІТК» і уважно його вивчити, зрозуміти, за якими монетами вести полювання. В електронному вигляді каталог безкоштовний, в паперовому вигляді-за гроші. Буде багато неясного з різних нюансів (гугл і форуми в допомогу). Можна зробити собі пам’ятку-шпаргалку по основних рідкісних років і видів. Щоб не було розчарування треба розуміти, що рідкісні монети дорогі тому, що рідкісні. Дуже дорогі монети – дуже рідкісні (деякі монети взагалі в оборот не вводилися і потрапляють в ужиток з колекцій випадково)! Не варто особливо сподіватися на раритети, але всяке буває в житті справжнього шукача. Слід приділити увагу монетам із середньоцінової категорії. Вони будуть потрапляти навіть серед здачі в магазинах, в громадському транспорті. Головне – увага і знання. А з часом, з теорії ймовірності та досвіду, кількість перебраних монет буде переростати в якість матеріалу, що піднімається – будуть з’являтися досить дорогі екземпляри.

хитрості професії. Рідкісних монет більше там, де, для початку, є просто багато монет. Тому шукайте виходи на касирів супермаркетів, банкірів, кондукторів громадського транспорту. Також відмінно знайти банки, які працюють з дрібницею (це роблять не всі банки). Шукайте банки, які працюють з супермаркетами, із залізницею, метро і т. д. Деякі організації або їх працівники (касири мінімаркетів, кондуктора) з радістю будуть позбавлятися від купи монет, що збираються в них в касах і вам поміняють свою дрібниця на ваші паперові гроші без комісії. Іноді доведеться цю комісію за обмін заплатити. Комісія різна, в середньому 10-20-30 грн за мішок в 500-1000 монет або блок ролів. Роли до того ж теж мають свою ціну для колекціонерів. Однак щоб забрати мішки або роли з монетами знадобиться незвичайне здоров’я. Тищу-дві гривень монетами номіналом в 1 гривню або 50 копійок забрати не складно. Але ось тисячу-дві гривень монетами номіналом в 5 копійок підніме далеко не кожен.

Зі збутом матеріалу проблем не буде. Аукціонів різних маса, колекціонерів по темі «ходячка України» теж вистачає. Мій знайомий колега знайшов монету 2 копійки 1992 року (алюміній) на міському пляжі очима. Правда вона була вбита. Але все одно її купили за нормальною ціною. Так що монетам під ногами теж варто приділяти увагу. Під ноги взагалі треба дивитися в цілях безпеки: хто сильно задирає ніс, той не бачить, що під ногами і боляче падає. Успіхів всім у пошуку!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина