блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

3 рубля 1869 року. Дорожче золотий червонець або білий?

Що Ви знаєте про червонець? Мало хто в курсі, спочатку червонцем була золота монета без номіналу, і так могли назвати будь-яку золоту іноземну монету. А потім з’явився білий червонець… Який червонець дорожче, золотий або білий? Дивимося, це цікаво – Історія монети 3 рубля 1869 року.

Червінцями називали будь-які золоті монети з високоякісного сплаву золота, з вагою дуката – голландський дукат, угорський золотий, цехины. Назва походить від червоного золота. При Івані 3, з’явилася власна карбування золотих монет. Але такі монети рідко зверталися в торгівлі, хіба що з іноземцями. Найчастіше золота монета використовувалася як нагорода.

Перші золоті червінці з’явилися в 1701 році, з грошовою реформою Петра I. За складом золота (пробі) і вазі, Петровський червінець копіював угорський золотий. Випуск перших червонців склав 118 монет. І на сьогодні, це реально дорогий артефакт. знайдете такий, і ваше життя вдалося.

але ще дорожче червонців 1701 року, буде червонець 1706 року… Спочатку вас посадять за стіл до олігархів. Зірки балету піднесуть дорогі страви і випивку. Вас будуть довго просити продати. А по фіналу ви поїде на вантажівці, по дах набитого грошима. Через кілька років ви зможете відкрити свою шахту з грошима.

Слідом за простим червінцем, Петро I став друкувати і подвійний червонець – з подвоєною вагою. Звичайний важить 3,47 грама, подвійний 6,94 грам. Надалі, Петро I в монеті подвійний червонець знизив вміст золота. На такому подвійному червінці (зі зниженим вмістом золота) зображений Святий Андрій Первозванний. Як ви думаєте, навіщо Петро I знизили пробу? Виключно для ходіння всередині держави.

Монета 3 рубля 1869 року теж червонець. Напередодні випуску цього золотого, щосили вже карбував… нідерландські та голландські дукати. Таємно звичайно. За документами тих часів, вироби проходили як Відома Монета або Лобанчики. Цими підробленими монетами покривалися потреби царського двору. Царям подобалося штампувати золоті монети, і свої і чужі, із золота і не дуже.

що таке білий червонець? до початку 19 століття в Росії накопичилося дуже більше кількість платини. Спробуй продати, і ринок платини обвалиться. Граф Канкрін (знаєте такого?) запропонував уряду пустити платину в оборот, як монети. Ідея сподобалася, на руках громадян Росії з’явилися білі червінці, номіналом 3, 6, і 12 рублів. В цих монетах незвичайне було все, починаючи від невластивих номіналів, до складу. Це був перший випадок, коли монети карбувалися з майже чистої платини (97%).

Останні царські червінці карбувалися при Миколі II. А в Радянській Росії теж намагалися запустити червінці, тільки… паперовий. Але тема не зайшла. Та й кому потрібні були 50 червонців, якщо це простий папірець? Одна назва, справжні червінці блищать і гріють руку. Правильно я кажу?

Оновлена інформація. Додано

Платинові 3 рубля 1890 року, Білий червонець:

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина