блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

3-х частотна котушка Nel. Відео тест

Виробник Nel викотив свою новинку 2015, 3-х частотна котушка Nel Tornado. Вже продають і є перше відео, розпакування, польовий тест.

Коли копач відкривав коробку і промовляв свої вступні слова, ледве дочекався того моменту, коли вже проясниться головна інтрига – як у цій котушці реалізовано перемикання частот… Однак! Рішення несподіване, версії будували різний, але таку ніхто не озвучував. Дивимося перший відео, 3-х частотка Nel.

Відео коментатора Kuzya Marinin

І відразу питання… Яка ціна нової 3-х частотної котушки? Я ще вартість ніде не знайшов. Виходить частота не зберігається при вимиканні приладу? Що буде, якщо цю котушку поставити на Minelab X-Terra 305? Яка не підтримує низьку частоту в 3 кГц. Типу при черговому включенні буде не бачити котушку?

Додано. Нове відео по трехчастотке Нел від Молодого Шукача. Дивимося

Додано ще один тест трехчастотки Нел, на різні цілі. Дивимося

Нагадаю… В 2015 році обидва сторонніх виробника викотили багаточастотні котушки для серії Minelab X-Terra. Якщо це було можливо, то дивно чому сам Минелаб цього не зробив сам. Не знаю як цей новий Nel, з 2-х частотної котушкою Mars MD я вже походив. Працює як треба. Відео з двох частотним Тайгером тут, з 2-х частотним Голіафом тут.

Додано. Відео від виробника

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина