блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Акумулятор 18650 в детектор (бокс). На 20 копів вистачить?

Вклади ви в 90х роках в будь-яке підприємство, пов’язане з акумуляторами, всього лише $200. І сьогодні ваша інвестиція коштувала б мінімум $2500. Та що там 90-ті, хто навіть в 2015 році вніс в цю тему інвестиції, підняв 4 кінця (за 2 роки помножив свої гроші на х4). Щоб ви могли оцінити масштаб теми, просто вдумайтеся – акумулятор це нафта майбутнього. Акумулятори будуть скрізь і у всьому. До речі, в тому числі і в металошукачі. Якщо ваш детектор працює на акумуляторах (не одноразові джерела електроенергії, а ви застосовуєте джерела перезаряджаються) – ви вже на один крок попереду конкурентів. Вони в минулому, а ви в майбутньому.

На відео продемонстровано батарейна касета (бокс, відсік) для металошукачів Minelab E-Trac, Minelab Explorer SE PRO, і Minelab Safari. Стандартний формат, тільки замість батарей АА (8 штук), джерелом служить 3 акумулятора 18650. Бокс надрукований на 3D принтері.

Акумулятор 18650, іноді його позначають як 168A, досить популярний формат джерела живлення. Його універсальність претендує на те, щоб стати формальним стандартом для застосування в пристроях, де раніше використовувалися пальчикові (та інші) батареї.

Висока енергетична щільність. Низький саморозряд і відсутність ефекту пам’яті. Простота обслуговування, низька питома вага самого джерела. Напруга на виході акумулятора 3,7 В. типова ємність 2200-3000 маг, але є більш ємні варіанти.

І якщо стоїть питання про перезаряжаемом і легко замінному джерелі живлення для металошукача, краще акумулятори 18650 нічого не придумати. До речі, цей же акумулятор є сенс застосовувати і в пинпоинтерах. За словами самоделкінів, які виконують пінпоінтери з такими акумуляторами , заряду вистачає на рік копа. Отак. А ви все по-старому, батарейки в кишені возите?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина