блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Артефакти РСЧА. Дорогі і не дуже (ціна сміття)

Сто років тому була створена робітничо-селянська Червона Армія, незламна і легендарна. Дійсно, РККА була унікальним явищем, потужною силою. Її успіх базується на потужній агітації про справедливість, свободу, рівність і братерство. До лав Червоної Армії міг вступити будь-який бажаючий, але тільки з робітників і селян. Чиновники, купці, духовенство (олігархи і депутати тих часів) – поза конкурсом і законом. Ворогів ж у Червоної Армії було хоч відбавляй і ці вороги зазнали фіаско. Прості роботяги і селяни перемололи не одну військову машину тих часів. Як так сталося? А переможців не судять. Їх славлять. Про спадщину і феномен РСЧА мова.

Артефакт Шашка М 27 №0087 (РСЧА) + бонус (копія з оригінальними деталями). Матеріал сталь, дерево, шкіра, бронза. Проводилася реставрація піхов, і клинка. Піхви перетягувалися заново, також нове дерево на ручці. Не наточений, є подряпини і потертості. За словами продавця, балансування – СУПЕР! Добре лягає в руку, значний виріб. В комплекті штик, оригінальний, але не рідний, з корозиями. Все купувалося на 3 роки тому на аукціоні Віоліті.

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

У успіху багато батьків. Перший – Червоною Армією керували не генерали і офіцери (займалися в основному муштрою), а випускники військових училищ, в дипломах яких значилося: «червоний командир». З появою автоматичної зброї атаки в боях стали відбуватися розрізнено, а не зімкнутим ладом, щоб атакуючих не зрізало однією кулеметною чергою. Це один з багатьох нюансів. Треба це знати і тренувати. А там, де менше муштри – там більше тренувань про те, як ходити в атаку і як її стримувати; більше часу для роботи зі зброєю. Девіз РСЧА: «Гвинтівка не тягар, а привілей, монополія панівного класу».

Артефакт ММГ карабіна Мосіна зразка 1938 р. – випуск 1943 року. Матеріал залізо, дерево. Артефакт в ідеальному стані. Деактивація зброї-пропив ствола, пропив ствольної коробки (там де встановлюється відсікач), зрізана личина і ударник затвора. У комплект входить-ремінь, підсумок з маслянкою та інструментами, документ.

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Інший момент успіху РСЧА – ставка на добровільний принцип комплектування особового складу в повній відповідності з духом революції. Це дуже важливо. Найбільш боєздатний і свідомий солдат завжди доброволець. Призовники більше думають як відспівувати від служби, а не як перемогти. Служба їм у тягар, тим паче, коли йде війна.

Артефакт літній шолом 31 рік. Матеріал ХБ. Без дірок, обривів, поривів, все на місці не реставрувалася.

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Наступний дуже важливий фактор успіху РСЧА – це демократизація армії: були повністю скасовані офіцерські чини, командирів стали вибирати солдати, а солдатські комітети отримали необмежену владу. Таким чином розумні і сміливі відправлялися на навчання і потім, на полі бою, мали відмінні результати. До того ж, в Генеральному штабі почали розробляти план по створенню армії на міліцейській основі, перетворюючи тим самим регулярні війська в ополчення.

Два артеакта Нагрудний знак міліції РРФСР 20-30-ті роки. № 4035 та № 4036. Матеріал бронза. Стан поганий.

Артефакти РСЧА

Ось ще один істотний момент переваги РСЧА – ліквідність. Доросле населення мало пройти початкову військову підготовку, після чого розійтися по домівках разом зі зброєю. У разі війни народ збирався в полки за місцем проживання, ці підрозділи вливалися б в Червону армію і – понеслася. Така форма військової організації добре підходить до менталітету і просторах нашої країни, до умов бою і зброї тих часів.

Основа всіх перемог-майстерність. За часів Громадянської війни Червона армія отримала прекрасну загартування-війна вийшла маневрена. Підрозділи і з’єднання діяли на величезних просторах, заходили в тил противнику, здійснювали раптові рейди, заманювали помилковими відходами. Така тактика чимось схожа на тактику скіфів, які здолали таким чином перського царя Дарія I. ніяких фронтів, як в Першу світову, не було. У підсумку ветерани РСЧА отримали прекрасний бойовий досвід, можливо, кращий з тих, що існував на Землі на той момент часу. Червоної армії давалася можливість стати тією силою, яка змінить хід історії.

Артефакт Орден Червоної Зірки №69178 (п’ятка) Матеріал срібло, емаль. Стан задовільний, є сліди носіння.

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Ну і вишенька на тортику – тактика боротьби, яка в таких масштабах не зустрічався більше ні в яких арміях всіх часів і народів. Головна зброя цієї боротьби-ідеологія, що дає шанс з ворога зробити соратника. Перемога без бою. Більшовики оголосили про переформатування збройних сил. Скрізь глашатаї сурмили, мовляв «демократія, рівність, справедливість, вибір!”Багато частин царської армії ставали підрозділами Червоної Армії. Йшли цілими полками. У таких військових об’єднаннях досвідчені командири і ідеологічно правильні бійці ставали стрижнем, цементним розчином, який скріплював величезні маси людей. Правильна агітація може зробити більше гармат і кулеметів.

Артефакт Портсигар агітаційний 1938 р СРСР мельхіор. Матеріал мельхіор. Стан задовільний, є сліди вживання.

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Нарешті, за зразком частин РСЧА був створений Інтернаціональний легіон для іноземців. Там повинні були служити добровольці, які говорять англійською, французькою, німецькою та іншими мовами. Багато в чому він уособлював собою запоруку успіху Червоної Армії в цілому. У 1917-му році в російському полоні перебували німці, турки, болгари. Царська Росія була буквально усипана таборами для військовополонених. Вони використовувалися як робоча сила і з радістю поповнювали ряди РСЧА. У Києві діяв югославський загін, що запам’ятався боями на станції Черкаси і за Дніпропетровськ. В обороні Царицино билася Італійська рота. З’явилася навіть дивізія польської Червоної артилерії. Китайські загони брали участь у придушенні есерівських заколотів, брали участь у боях з білофінами, воювали на північно-західному фронті, билися проти Корнілова і Каледіна на півдні. На околицях створювали національні частини: вірмени, грузини, латиші, азербайджанці формували свої загони і вступали до лав Червоної Армії. Червоні (переодягнувшись у форму ворога) примудрялися навіть з окопів переманювати і відводити цілі підрозділи іноземних військ, встигнувши загітувати простих солдатів противника, поки керівний склад відпочивав чи ночував. У мистецтві пропаганди більшовикам не було рівних.

Орден Бойового Червоного прапора № 49955 (гвинтовий). Матеріал срібло, емаль. Стан задовільний, є невеликі втрати по емалі.

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

Артефакти РСЧА

У ті криваві і дуже складні у всіх відносини часи великої смути молода Радянська держава не просто збереглося – воно повернуло майже всю дореволюційну територію, в чому була заслуга РСЧА. А потім, в роки Великої Вітчизняної Війни, солдати Червоної армії зламали шию вермахту Третього Рейху.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина