блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Аукціон Виолити: продам дорого. Монети

Якщо у вас є металошукач і ви в Україні, ваше захоплення з будь-якого приведе на форум Виолити. Відразу або трохи пізніше, питання тільки часу. На Виолити є розділ Аукціон, де завжди можна знайти мотивацію, сили і бажання для продовження пошуку по полях-лісах-пляжам ))

Огляд свіжих лотів Виолити, найдорожчі монети. За специфікою форуму для пошукових систем, такі лоти найчастіше знахідки з металошукачем, а це ще більше підігріває (готуємося до початку копа 2014!).

Лот аукціону вибирав діючі і з реальними торгами. погані великі, але вони або закриті модераторами або без ставок – що говорить саме за себе. Перевага звичайно монет, які були знайдені в грунті.

Фраза “ціна 3 копійки” втратила сенс. У цьому випадку 3 копійки позначає майже 1000 євро ))

aukcion-violiti-monety-02

aukcion-violiti-monety-03

З опису “монета помыта тільки дистильованою водою” – швидше за все 100% знахідка піднята з грунту. Хороша, на парочку XP Deus потягне ))

aukcion-violiti-monety-04

Фраза про те, що монета не чистили говорить сама за себе. Знахідка з металошукачем і судячи з місцем знаходження в Західній Україні.

aukcion-violiti-monety-05

Ех піщаний грунт… Як це все зрозуміло і фізично відчуваю його. Скоріше б весна!

aukcion-violiti-monety-06

Дивний лот, на цю золоту монету було зроблено 133 ставки, але коментарів 0. Чи боролися справжні мовчазні колекціонери, або у коментарях було щось, і їх довелося видалити ))

aukcion-violiti-monety-07

Золоті монети знахідки з металошукачем, явище хоч і рідке (не втрачали золоті монети просто так), але є підтвердження, що вони все-таки є.

aukcion-violiti-monety-08

Рекорду монети Виолити 2013 немає. До речі, помічено практика цього форуму – деякі дорогі лоти аукціону Виолити видаляються, і можливо ці фото залишаться тільки тут )) Аукціон Виолити тут

Може і ці золоті монети знахідки з металошукачем з’являться на Виолити. Жарт звичайно, але те, як за перші 20 хвилин пошуку (у житті) піднімаються сотні золотих монет, та ще й з дешевим Garrett ACE 150… вражає.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина