блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Аукціон Виолити: продам дорого. По старовині

Продовжуємо тему дорогі знахідки з металошукачем, за мотивами аукціону Виолити (початок, дорогі монети). Копарское щастя в чистому вигляді ))

Розділ Стародавні та Середньовічні предмети до 1700 року. Напрямок форуму Виолити (частиною якого є аукціон) – пошук з металошукачем. Звідси і висока ймовірність того, що лоти в більшості своїй є реальні знахідки, і коментарі це підтверджують. Дивимося фото і набираємося ентузіазму на весняний коп.

Простий, але золотий браслетик, почали з ціни менше $1000, і трохи не дотягли до $10 000. З цим лотом є якісь “приколи”. Продано 2 позиції (саме стоїть позначка “Продано”), з одним фото і різницею в ціні 6,5 разів. Особливості аукціону Виолити? Кому цікаво дивіться фото обох лотів.

nahodki-s-metalloiskatelem-01

У цьому варіанті (верхньому і нижньому), швидше за все знахідку легко було зрозуміти. Але на копі бувають випадки, коли начебто жовтий метал а цінність не очевидна. Скільки разів бачив (і сам так робив) – знахідка “точиться” про крайку лопати до чистого металу ))

nahodki-s-metalloiskatelem-03

Коментар про те, що помыта тільки проточною водою ще раз підтверджує, що це знахідка з металошукачем. І знахідка дорога, на новий Minelab CTX 3030 вистачить з запасом на будь-які аксесуари ))

nahodki-s-metalloiskatelem-02

Знову ж таки коментар говорить сам за себе. Було б набагато краще, якщо на аукціоні стояло обов’язкова умова говорити з яким металошукачем була знайдена знахідка. Ну і ще на якій глибині і з яким VDI вона дала відгук ))

nahodki-s-metalloiskatelem-04

Знахідка можливо для когось і не дуже дорога, але підтверджує, що і один “хрестик” може окупити новий металошукач.

nahodki-s-metalloiskatelem-05

Бронзовий акінак не такий дорогий як торішній (Кинджал за 8000$), і все ж його ціни вистачить на топовий металошукач з головою.

nahodki-s-metalloiskatelem-06

На аукціоні Виолити можна зустріти багато всякого… Скарб срібних лусок за пару сотень доларів, або візантійську іконку більше $1,5К. Розібратися що реальне, а що фейк важко. Я вибирав лоти, на яких були ставки і стояла позначка Продано.

Форум Виолити (аукціон частина форуму) знайдете тут, тут є посилання і на інші форуми по темі пошуку з металошукачем.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина