блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Ауреус Нерона $4466. Дорогі знахідки копачів

Яка різниця, копати картоплю або копати знахідки? У першому варіанті, результат залежить від кількості ям. І якщо копати картоплю самому, розбагатіти неможливо. По-другому, будь-яка з ям може копача зробити багатим, і навіть дуже-дуже багатим. І це правда.

Ауреус Нерона $4466. Дорогі знахідки копачів

Римський імператор Нерон. Хочете спробувати вмістити повний титул цієї простої людини? Імператор Нерон Клавдій Цезар Август Германік, Великий понтифік, наділений владою трибуна 14 разів, владою імператора 13 разів, п’ятиразовий консул, Отець вітчизни… Останній пункт титулу смішний, майже батько народів.

Імператор Нерон мало чим відрізнявся від інших імператорів. Стратив опонентів, дружин, родичів. Захоплювався мистецтвом, любив співати, складав вірші і п’єси, і навіть брав участь у публічних змаганнях поетів (типу сучасних реп батлов). Талант у Нерона був серйозний, у всіх змаганнях і конкурсах де брав участь імператор – скрізь Нерон незмінно здобував перемоги.

Ауреус Нерона $4466. Дорогі знахідки копачів

У ніч на 19 липня 64 стався один з найбільших пожеж в історії Риму. Велика частина міста була охоплена вогнем. За свідченнями, ініціатором пожежі був сам… імператор Нерон. Під час пожежі, він спостерігав своє місто з безпечної відстані, одягненим в театральний костюм, граючи на лірі, і декламуючи поему про загибель Трої.

Картина. Нерон дивиться на палаючий Рим…

Нерон дивиться на палаючий Рим

як думаєте, будь у цього романтика зброю страшніше, скористався б? Або йому хотілося подивитися просто на велике багаття, що смажить співвітчизників? А може великій людині просто стало нудно. Ось і розважилися як придумали. Цієї історії ми не знаємо (і ніколи не дізнаємося).

як для імператора, скінчив Нерона вельми незвично… через 4 роки після пожежі, в провінціях сталося кілька повстань. У слідстві яких, велика частина гвардії перейшла на бік бунтівників. Як тільки про це стало відомо, все Нерона покинули.

Сучасники розповідали, як імператор Нерон бродив по своєму неохоронюваному палацу, в якому крім рабів, нікого більше не було. Нерон намагався знайти будь-якого солдата або гладіатора, щоб той його вбив. Не знайшовши, Нерон у відчаї закричав – У мене немає ні друзів, ні ворогів! І кинувся річці Тібр, в спробі втопитися. Але волі накласти на себе руки, у імператора не знайшлося. Драма тривала…

Повернувшись до палацу, Нерон знайшов там свого помилуваного раба, який порадив імператору покинути палац, і відправитися помирати на заміську віллу. Прибувши на віллу, Нерон наказав рабам копати собі могилу, а сам почав раз за разом повторювати одну і ту ж фразу – Який великий артист гине! Імператор готував себе до чергової спроби самогубства. І знову не вистачило мужності і волі. Нерон благав до своїх рабів, просячи їх заколоти себе кинджалом. Один не витримав, і перерізав імператору горлу.

У більшості Римляни вітали смерть Нерона. Похованням колишнього імператора, ніхто займатися не захотів. Як тільки це стало зрозуміло, колишня коханка Нерона просто спалила тіло, а прах розмістила в родовій усипальниці.

Існувало припущення, що пам’ять Нерона була сенатом засуджена до прокляття. Ім’я стиралося з монументів, під зображеннями. Збереглися історичні казуси, коли на зображенні імператор Нерон, а підпис говорить про іншу особу.

Ауреус Нерона $4466. Дорогі знахідки копачів

Знахідка Ауреус Нерона. Матеріал золото, вага монети 7,35 грама. хороший стан без особливих втрат і отвори. Цей ауреус Нерона продан 14.09.2017 на аукціоні Виолити. 156 ставок, остаточна ціна $4466. Як думаєте, для хорошого життя, одна така знахідка в місяць, нормально чи мало?

В блозі МД-Арена про золоті знахідки копачів є ще. Будете дивитися? Дуже повчальна історія, як золоту знахідку носили в ломбард. Учитель на чужих помилках, і не повторюйте дурниці. Удачі на копі!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина