блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Ауреус Юліана (Римський Біткоін) за $ 25000. Джекпот на копі!

Чим цікаво вивчення історії? В першу чергу – аналогіями! Вивчаючи і знаючи як було можна досить точно дізнатися як буде при тому чи іншому розкладі вихідних фактів. В розумінні цього «ноу хау» шукачі на вістрі атаки. І ось вам нате: біткоіни з найдавнішого Риму-ауреус Юліана за $ 25000! Здавалося б, а що спільного між криптовалюта XXI століття і золотою монетою Стародавнього Риму III століття до н.е.? Це ж практично 30 століть різниці, якщо дивитися з дати заснування Риму! “3000 років війна, війна без особливих причин» “(С) В. Цой вам хочеться фактів? Їх є у мене!

Що на поверхні. Біткоіни на сьогодні найдорожча грошова одиниця світу! Що ж стосується ауреуса (назва походить від лат. aurum – золото), то це найдорожча грошова одиниця Риму. А тепер прочитайте слово «Рим» навпаки. А тепер навпаки слово «Світ». Згідно з деякими дослідженнями Рим – це Світ для наших далеких предків, етрусків (просто читали і писали вони зправа-наліво). До того ж біткоіни-сирота! Не знайдений досі його батько-засновник, що живе, по ідеї, в одній з азіатських країн! Імператор Юліан також ріс круглим сиротою з 6 років!

Що трохи глибше. Систма блокчейн – це найнадійніша на сьогоднішній день система безпеки! Складно уявити щось більш безпечне в плані ідентифікації предмета і верифікації власника. Було б просто чудово перевести весь документообіг в систему блокчейн (прощайте злодії і аферисти всіх мастей)! Для давньоримської монети ауреус (у вигляді її великої цінності) теж застосовувалася найнадійніша на той час система безпеки – отвір для мотузки. Монета висіла на поясі або на шиї власника, в руках якого в будь-який момент міг з’явитися гострий меч! Важко уявити собі щось більш надійне… На той час.

Що глибоко. Рим став великим в результаті захоплення нових земель для своїх провінцій. І відразу, на знову захоплені землі, приходили римські гроші. Вони закріплювали успіх і остаточно поневолювали захоплене населення! Залежність від грошей – ще та залежність, іноді гірше залізних ланцюгів тримає! А ну-ка спробуй піди від роботодавця, коли на тобі висить кілька кредитів. Кабала. Патриції мають багато ауреусів. Плебеї в основному користуються іншою, більш дрібною монетою. А що, якщо біткоіни для сучасних транснаціональних патриціїв, або, навпаки, для плебеїв? На міхурах обнуляються дуже великі борги. І країн теж.

Днище. Випливає з попереднього пункту. Палка завжди має два кінці! Якщо біткоіни так добре захищений інформативно системою блокчейн, то хто дасть гарантію, що коли біткоіни з’явиться в переліку національних (державних) і наднаціональних валют, то він, цей біткоіни, не стане інструментом тотального контролю? Такому тотальному контролю позаздрить і дідок ауреус, і німецька марка і навіть сучасне Євро! А ви думаєте, що євро вас не контролює на певному рівні? Може конкретно вас і немає. Але в глобальному контексті зараз в бік єврозони вже багато років йде потік нашої деревини, вугілля, руди, прокату, чорнозему, розумів, молодих і красивих жіночих тіл, матеріальних предметів мистецтва та історії, корисних копалин та іншого! Тотальний контроль з боку біткоіни, якщо він не лопне і стане національною (наднаціональною) валютою буде набагато жорсткіше! Навіть якщо людина продасть пару какаликов свого сусіда по гаражу, то про це дізнається Великий Брат (Всевидяче ОКО Саурона). Тут не забалуешь. Прозорість угоди 100-го рівня. Далі нікуди. Ще один новий світовий порядок.

Що погубило Древній Рим? Моя думка – це ауреуси (образно кажучи). Був “бідний-злий-сильний”, став “багатий-добрий-слабкий”. В цьому біда всіх імперій, моя думка. Ну а далі йдуть трансформаційні процеси, де (в чільної ролі) меч змінюється на ауреус, а ауреус на меч! Биткоин теж може стати могильником сучасної цивілізації. Вже зараз на Майнінг биточків йде до чверті (тільки вдумайтеся) загальносвітових енерговитрат! Вже повертають русла річок для охолодження майнинговых ферм! І ви думаєте, що це кото-то чи щось зупинить? Або зараз люди не такі жадібні, як у Стародавньому Римі? До слова, власники ауреусів були впевнені, що Рим буде вічний!

Артефакт Ауреус Юліана був проданий 27.12.2017 на аукціоні Виолити. В торгах взяло участь 254 ставки. Остаточна ціна $24486. Алілуя брати і сестри, це декпот! Хто поділиться знаннями і секретами копа з новачками в блозі МД-Арена, тому в цьому році під котушку Ауреус (да-да-да).

Оновлена інформація. Додано

Як по мені, то майнить битки або копати ауреуси – це не так вигідно, як потрошити старі радянські збирали (особливо часів раннього, дореформеного СРСР)!

https://auction.violity.com/65775564-1-kopejka-1949-goda

На даний момент (аукціон ще не закінчений) за 1 копійку 1949 року дають 15 000 000 (п’ятнадцять мільйонів) сучасних копійок України! Це вже $5500 за копійку! А скільки (в перерахунку) за рубль? Жарт. Хоча…

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина