блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Байка про зниклих електриках СС (+круте відео)

Скільки коштує пряжка СС? Деякі доходять в ціні до $1000. Однак! І я поліз в мішок, де з минулого року валяється кілька гансовских алюмишек )) Ну ладно одна пряжка… А якщо по ходу справи, у лісі поклали цілий загін? Є в Прибалтиці байка про зниклої роті голландських електриків СС (ось це поєднання! СС, електрики, та ще й голландці). Плюс відео, мега копи по війні. І як я їх не зустрічав раніше? Сказати вражає, це ні про що. Подивіться!

bajka-o-propavshix-elektrikax-ss-video-01

Байка підтверджується бойовими журналами радянських частин. Було це в 44-му році…. Під час запеклих боїв під Нарвою, Естонія, коли Червона армія пробивалася крізь лінію «Пантера», сталося одне нетривіальна подія.

Рання весна, болото, сніг. Рота «електриків» з голландської частини, 4-й добровольчої танково-гренадерської бригади СС «Недерланд», мабуть, з вини командира, заплутала в Естонських лісах. І довго плутала, більше тижня, намагаючись вийти до своїх, чи взагалі б куди-небудь.

Ну і вийшли… Роту виявили, оточили. В ході бою заблукалих голландців поголовно помножили на 0. Всю колону за один раз.

Пересічна подія для журналу бойових дій (з того часу). А яка це подія для сучасного копальника? Протягом останніх кількох десятків років, копачі ходять, шукають, вибирають, копають, досліджують квадрат за квадратом місцевих лісів. Намагаючись знайти те місце, де лежать і чекають своєї години потрапити на батьківщину – далеку Голландію, хлопці з танково-гренадерської бригади СС. А що потрібно пересічному копателю по війні? Ну хоча б пряжку…

Спасибі Kapchar, за байку!

Все по темі копа ВВВ збирається тут – байки, знахідки, відео.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина