блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Бери скільки понесеш. Мега скарб з чорним сигналом

У минулому році на півдні Англії, простий копач перевіряючи полі отримав чорний відгук…

І сигнал залізний, і ґрунт як камінь, але якщо є чуйка а в руках XP Deus, своє щастя не пропустиш. Під залізним сигналом (а він і повинен був бути чорним) маскувався супер скарб римських монет. 22 тисячі (!) римських монет вагою 76 кілограм. Копач каже що цей чорний сигнал раздуплил своїм особливим дигерским секретом.

Історія скарбу почалася зі звичайного поля і явного залізного відгуку. За словами автора знахідки, грунт на полі досить важкий, копати все підряд, сил не вистачить. А далі… Може ці подробиці за вуха притягнув виробник (знахідка зроблена XP Deus), а можливо копателю треба було надувати щоки і робити серйозний вигляд, вигадуючи на ходу особисті секрети пошуку. Загалом як є.

Сигнал залізний, на частоті 12 кГц. При зниженні частоти до 4 кГц, сигнал став кольоровим і було прийнято рішення копати. Першими спливли 3 залізних злитка, з розмірами 30 на 7 сантиметрів. Під ними теж був сигнал, і вже без варіантів.

beri-skilky-unesesh-mega-klad-s-chernym-signalom-01

Виходить залізо в злитках прикривало скарб. Вони і давали залізний відгук. Але чи може зниження частоти так спрацювати? Цікаве питання…

beri-skilky-unesesh-mega-klad-s-chernym-signalom-02

Під залізом, на глибині трохи нижче 15 дюймів (~38 сантиметрів), відкрився мега скарб римських монет. І як каже копач в інтерв’ю виробника – якщо б це був не Деус, і не мій секрет, пройшов би мимо. Може так і є, приймемо на віру.

beri-skilky-unesesh-mega-klad-s-chernym-signalom-03

22 000 монет імператора Костянтина і його родичів, в ідеальному стані… Серйозна заначка у кого-то була, може військовий хабар, або казну чиюсь поцупили і в землю закопали.

beri-skilky-unesesh-mega-klad-s-chernym-signalom-04

Копач цей римський скарб злив в музей. Правильно, зате не продешевив, як трапляється з нашими копачами.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина