блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Бездротові навушники Deteknix. В чому різниця

Виробник Deteknix випускає 12 варіантів бездротових навушників. Моделі різні, є навіть для XP Deus. І очікується ще більше (найближчим часом будуть додані підводні). Як відрізняти ці навушники між собою при замовленні? Легко! Дивіться на маркування.

Бездротові навушники Deteknix. В чому різниця

PRO або LITE

Приставка PRO і Lite в маркуванні Deteknix позначає який тип навушників. PRO – великі навушники. Lite – маленькі навушники. Наприклад, Deteknix W3-Lite або Deteknix W3-PRO.

Зверніть увагу, в ранніх бездротових навушників Deteknix існувала маркування H3 (маленькі навушники) і H6 (великі навушники). Тип навушників вказувався в кінці. Наприклад, Deteknix Wire-Free WA H3 або Deteknix Wire-Free WA H6. Комплекти зі старою маркуванням у продажу зустрічаються і сьогодні.

Буква W

В навушниках Deteknix буква W означає те, що в комплекті є передавальна частина (бездротовий передавач для роз’єму навушників металошукач). Модель з такою комплектацією починається з літери W. Наприклад, Deteknix W3-Lite або Deteknix WAR.

Цифра або літера після W

На сьогодні є три варіанти – цифра 3, цифра 6, літера А. Якщо після маркування передавача (буква W) стоїть цифра, це звичайний пальчиковий штекер (тип, тато). 3 – товщина 3,5 мм. 6 – товщина 6,3 мм Наприклад, Deteknix W3-Lite або Deteknix W6-PRO.

Буква А в маркуванні Deteknix позначає нестандартний роз’єм для металошукачів Garrett AT PRO і Garrett AT Gold. Наприклад, Deteknix WA-PRO або Deteknix WAR. Питання про вологозахисту роз’єму зайвий – сам передавач води боїться, і занурення у воду не передбачається.

Зверніть увагу, більшість металошукачів мають гніздо для навушників 6,3 мм. Використання перехідників допускається, але якщо є можливість відразу купити потрібний розмір – так буде правильніше.

Буква R

У маркуванні Deteknix буква R позначає те, що в комплектації присутній приймач для підключення звичайних дротових навушників. Наприклад, Deteknix W6R або Deteknix WAR.

Додаткового маркування, якої товщини гніздо на приймачі, немає (я не зустрічав). На сьогодні, приймачі Deteknix продаються з гніздом 6,3 мм. Можливо в майбутньому, з’являться приймачі в гніздом 3,5 мм. Швидше за все, позначаться будуть за аналогією з передавачем (типу R3 і R6).

Каталог навушників Deteknix

Бездротові навушники Deteknix. В чому різниця

  • Deteknix W3-Lite – передавач зі штекером 3,5 мм і полегшені бездротові навушники.
  • Deteknix W3-PRO – передавач зі штекером 3,5 мм і великі бездротові навушники.
  • Deteknix W6-Lite – передавач зі штекером 6,3 мм і полегшені бездротові навушники.
  • Deteknix W6-PRO – передавач зі штекером 6,3 мм і більше бездротові навушники.
  • Deteknix WA-Lite – передавач зі штекером для металошукачів Garrett AT PRO/Garrett AT Gold і полегшені бездротові навушники.
  • Deteknix WA-PRO – передавач зі штекером для металошукачів Garrett AT PRO/Garrett AT Gold і великі бездротові навушники.
  • Deteknix W3R – комплект з приймача і передавача. Штекер передавача 3,5 мм Гніздо в приймачі 6,3 мм
  • Deteknix W6R – комплект з приймача і передавача. Штекер передавача 6,3 мм Гніздо в приймачі 6,3 мм
  • Deteknix WАR – комплект з приймача і передавача. Штекер передавача для металошукачів Garrett AT PRO/AT Gold. Гніздо в приймачі 6,3 мм.
  • Deteknix HD-PRO – Великі навушники призначені для використання з панеллю навушників металошукача XP Deus. Більше про навушниках Deteknix для XP Deus – тут (є відео).

Все по темі навушники для металошукача зібрано тут. Нагадаю, в цьому році виробники Garrett і Minelab теж випустили свої комплекти бездротових навушників.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина