блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Бездротові навушники для Garrett AT. Новинка 2016

Виробник Deteknix анонсував бездротові навушники для Garrett AT PRO і Garrett AT Gold. У продажу з початку 2016 року. Круто? Подумавши по тверезому, засумнівався… По-перше, на штангу чіпляти висяк. По-друге, заряджати треба передавач і навушники. По-третє, не зрозуміло – бездротові навушники бояться води, чи ні (Deteknix говорить так, але я їм поки що не вірю). Дивимося фото аксесуара, бездротові навушники Deteknix для металошукачів серії Garrett AT.

besprovodnye-naushniki-dlya-garrett-at-01

Саме цей комплект, називається Deteknix Wire-Free WA H3, є інший варіант Deteknix Wire-Free WA H6. Відрізняється самими навушниками (передавач з роз’ємом Garrett AT – однаковий).

besprovodnye-naushniki-dlya-garrett-at-02

Для тих, хто буде замовляти – не переплутайте. Deteknix – це виробник. Wire-Free – бездротові навушники. WA – передавач з роз’ємом для Garrett AT PRO і Garrett AT Gold. H3 – полегшені навушники. H6 – великі навушники.

Є у Deteknix передавачі і з іншими роз’ємами. W3S – джек 3,5 мм W6S – джек 6,35 мм (товстий, як на більшості детекторів). WR – вхід 6,35 мм (гніздо для джека).

besprovodnye-naushniki-dlya-garrett-at-03

besprovodnye-naushniki-dlya-garrett-at-01

besprovodnye-naushniki-dlya-garrett-at-02

besprovodnye-naushniki-dlya-garrett-at-03

besprovodnye-naushniki-dlya-garrett-at-04

Виробник Deteknix пише що ці бездротові комплекти не бояться води (Splash-proof). Але вони не схожі на підводні? Чи можуть бути і підводними? Відео огляд бездротових навушників Deteknix – тут.

Оновлена інформація. Додано

Оновлена інформація. Додано

Виробник Deteknix змінив маркування бездротових навушників. Нова маркування тут.

Бездротові навушники Deteknix. В чому різниця

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина