блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Бездротові навушники Gold Hunter (GM WS-106)

Виробник Gold Hunter випустив нові універсальні бездротові навушники. Головна особливість цих навушників, можна відразу підключити до всіх металошукача. Плюс, варіант бездротових навушників значно дешевше аналогічних брендових виконань.

Бездротові навушники Gold Hunter (GM WS-106)

Бездротові навушники Gold Hunter працюють за класичною схемою. Передавач з’єднаний з гніздом навушника вашого металошукача. Підтримується як тонкий (3,5 мм) джек, так і товстий (6,35 мм, через перехідник з комплекту). В навушниках приймач. Обидва модулі зі своїми акумуляторами, заряджаються від стандартного USB (зарядка як у сучасних телефонів). Стандартний час автономної роботи не менше 12 годин. Відстань між передавачем і навушниками до 10 метрів.

Бездротові навушники Gold Hunter (GM WS-106)

Виробник Gold Hunter стверджує, в їх навушниках дуже маленька затримка при передачі сигналу, практично миттєва. І це важливо. Кому потрібен звуковий відгук в навушниках, від знахідки лежить в 2-х метрах позаду.

Деякі виробники використовують цю модель, відразу комплектуючи свої металошукачі такими бездротовими навушниками. Наприклад, бездротові навушники Golden Mask WS-106 (металошукачі Golden Mask 5, Golden Mask 5 Plus, Golden Mask 4).

Бездротові навушники Gold Hunter (GM WS-106)

Ціна Gold Hunter WS-106 близько $60 вже у нас в магазинах. Для повнорозмірних навушників, з передавачем – дуже заманливо. Уявіть собі, ваша Аська і з бездротовими навушниками.

Все по темі бездротових навушників для металошукача – зібрано тут. Варинатов купа. Є побутові рішення, готові комплекти від Deteknix, і такі ж варіанти від Minelab/Garrett (помітно дорожче, а як ви хотіли, бренд-з).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина