блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Бездротові навушники Minelab PRO-SONIC. Новинка 2017 (+)

Виробник Minelab готує новинку 2017 – бездротові навушники Minelab PRO-SONIC. Універсальні набір, для будь-якого металошукача. Працюють за принципом модуль передавач і модуль приймач з дротовими навушниками. Такі новинки чекаєте від Minelab? Оновлена інформація.

minelab-pro-sonic-2017-01

За словами виробника (новинка ще не в продажу), адаптер Minelab PRO-SONIC передає чіткий і швидкий аудиоотклик, використовуючи передові технології бездротового зв’язку. Вам буде дуже легко налаштувати звук без заплутаних кабелів від навушників.

Зверніть увагу, Бездротовий адаптер Minelab PRO-SONIC має вбудований динамік і роз’єм 6,35 мм для навушників. За версією виробника, навушники вже потрібно кріпити не до блоку управління МД, а до модулю PRO-SONIC. Сам модуль кріпиться до одягу за допомогою спеціального затиску або вкладається в нагрудну кишеню. На вашому металошукачі закріплюється (і приєднується в роз’єм для навушників) передавальний модуль.

minelab-pro-sonic-2017-02

Характеристика Minelab PRO-SONIC

  • підходить до всіх основних моделей металошукачів Minelab (і навіть до деяких інших брендів детекторів)… Виробник тролить, ми зрозуміли жарт ))
  • Можна використовувати навушники або вбудований динамік.
  • Є регулювання гучності відразу на приймачі.
  • Працює на відстані до 10 метрів від металошукача.
  • В комплекті є адаптер, переходник для роз’єму навушників Minelab SDC 2300.
  • Зарядка від USB, від мережі 220 В, від автомобільної зарядки 12 В.

як працює Minelab PRO-SONIC

Minelab PRO-SONIC

Аудіосистема складається з передавача і приймача. Включити їх потрібно одночасно, натиснувши на кнопки включення. Передавач-в праву руку, приймач-в ліву, і включаємо. Кнопку включення тримаємо. Спочатку замигають світлодіоди-синій і червоний. Потрібно тримати, поки обидва не стануть синіми. Це означає, приймач і передавач синхронізувалися. Тепер можна приєднати передавач до металошукача. Кабель одним кінцем встромляється в роз’єм для навушників у детектора, а іншим — в передавач.

Minelab PRO-SONIC

Потім на передавач можна прикріпити передавач до детектора за допомогою застібки «липучки». «Липучка» випускається і для передавача, і для чохла. Наклеюєте одну частину на чохол, другу — на передавач, і кріплення готово. Далі, в приймач встромляєте будь-які навушники.

Minelab PRO-SONIC. Новинка 2017

Приемнки можна кріпити до чого завгодно, включаючи варіанти кріплення на одяг. Наприклад, до поясу, або до верхнього гашрудному кишені. До приймача Minelab PRO-SONIC можуть бути приєднані навушники. Як варіант, можна використовувати при пошуку вбудований динамік пристрою. Гучність звуку можна змінювати, на передній панелі аудіосистеми є відповідна кнопка із зображенням динаміка.

Приймачі може перебувати від металошукача (з передавачем) на відстані до 10 метрів. При цьому сигнал буде впевненим. У комплекті з аудіосистемою йде адаптер для кабелю навушників SDC 2300. До них раніше підходили тільки спеціальні навушники від Minelab, тепер же можна використовувати будь-які.

Minelab PRO-SONIC. Новинка 2017

Способів зарядки у Minelab PRO-SONIC кілька. По-перше, від американської розетки (штепсель особливої форми, не як у нас), від європейської (те ж саме) і від звичайної, звичної кожному російській людині. По-друге, від USB-роз’єму будь-якої техніки. Підключайте до комп’ютера, ноутбука, до автомобіля і заряджайте. По-третє, є спеціальний power bank, тому USB-кабель можна підключати до нього і використовувати для підзарядки.

Відео Minelab PRO-SONIC

Нагадаю, точно таку ж новинку (бездротові навушники для всіх металошукачів) нещодавно анонсував Garrett – Garrett Z-Lynk. Ця новинка повторює іншу, бездротові навушники Deteknix. Ось так виробники і живуть ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина