блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Бездротові навушники Quest Wire-Free WTX. Новинка 2018

Quest Metal Detectors анонсував новинку 2018 – бездротові навушники Quest Wire-Free WTX. Виробник гнаний, ловлений на обмані, що не бачить золото, і тим не менш… Ці китайські бездротові навушники явно виглядають краще аналогів Minelab і Garrett. Але гірше XP.

Quest Wire-Free WTX бездротові навушники. Новинка 2018

Нові бездротові навушники Quest Wire-Free WTX буду працювати з більшістю металошукачів, у яких є роз’єм для звичайних дротяних навушників. Є окрема підтримка детекторів, у яких роз’єм нестандартний – Garrett AT PRO, Garrett AT MAX, Garrett AT Gold, Whites MX Sport.

Quest Wire-Free WTX бездротові навушники. Новинка 2018

Бездротові навушники працюють з металошукачем за стандартною схемою. У провідний роз’єм навушників встромляється передавач. Сам передавач закріплюється або на штанзі металошукача, або в районі підлокітника. І є приймач, з гніздом для дротових навушників. Як варіант, існують вже навушники з вбудованим приймачем (різні, ці навушники можна подивитися тут).

Quest Wire-Free WTX бездротові навушники. Новинка 2018

Комплект бездротових навушників без самих навушників – найдешевший. Плюс, в цьому варіанті ви будете використовувати ті навушники, які вам більше підходять.

Чому не можна застосовувати для металошукача звичайні Bluetooth аудіо подовжувачі? У подібних пристроях є параметр затримки передачі сигналу. У побутових Bluetooth пристроях (передавач + навушники) затримка може становити 300-400 мілісекунд, і це вважається нормою. У пошуку з металошукачем, коли котушка за півсекунди може пролетіти 1 метр, занадто велика затримка неприйнятна. Хорошим показником вважається затримка в 40-50 мілісекунд.

Нагадаю, у 2017 році виробники Minelab і Garrett майже одночасно випустили аналогічні бездротові комплекти – Minelab PRO-SONIC і Garrett Z-Lynk. Китайці для металошукача такі випускають з 2015 року. І в цій темі за своїм функціоналом і якістю, китайці явно попереду визнаних МД брендів. Ви з цим згодні?

Quest Wire-Free WTX бездротові навушники. Новинка 2018

Все МД виробнику Quest Metal Detectors (колишній Deteknixзбирається тут. Є окрема гілка записів, присвячена бездротовим навушникам для металошукача. І вже відкрита рубрика, все новинки металошукачів 2018 (подивіться, ви повинні знати що вас чекає в майбутньому).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина