блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Бездротовий адаптер Garrett Z-Lynk. Новинка 2016

Виробник Garrett вводить для своїх металошукачів бездротові технології… Але як! Випустив адаптер, точно такий – яким китайці торгують вже кілька років, приймач і передавач. Обіцяє звук без затримки, зарядка від USB (десь я вже це читав).

besprovodnoj-adapter-garrett-z-link-novinka-2016-01

Бездротовий адаптер Garrett Z-Lynk. Працює за принципом передавач – приймач. Вихід для навушників (в блоці металошукача) з’єднується з передавачем, який закріплюється поруч. Наприклад, на штанзі. У приймач встромляються навушники. І у вас металошукач з бездротовими технологіями. По суті, підходить до будь-якого детектора (не тільки Garrett).

За словами виробника, ніж Бездротовий адаптер Garrett Z-Lynk краще… Нульова затримка сигналу – передача звукового відгуку проводиться в реальному часі. Де котушка отримала сигнал, там ви його і чуєте.

В адаптері Garrett Z-Lynk вбудовані акумулятори. Зарядка проводиться через кабель USB. До 30 годин безперервної роботи.

В комплект Garrett Z-Lynk входять Приймач, Передавач, кабелі зарядки, гумове кільце для кріплення передавача на штанзі. Є дві версії Garrett Z-Lynk – одна звичайна, друга з перехідником для металошукачів Garrett AT PRO/Garrett AT Gold. Цікаво, а як це буде поєднуватися з підводною роботою детекторів?

Головне питання… А чим цей Garrett Z-Lynk відрізняється від вже існуючого китайського шедевра – бездротових навушників Deteknix Wire-Free WA H3 і Deteknix Wire-Free WA H6? У них все те ж саме, включаючи перехідник для металошукачів Garrett AT. Плюс навушники (Garrett Z-Lynk це тільки адаптер, без навушників).

besprovodnye-naushniki-dlya-garrett-at-02

Хочете прикол? той, хто купить цей адаптер-по факту стане першим тестером шматочка нового металошукача Garrett. Технологія Garrett Z-Lynk зареєстрована як торгова марка. За словами виробника, новий металошукач буде саме з цією технологією, і вбере в себе все найкраще від металошукачів Garrett AT PRO, Garrett AT Gold, Garrett ATX, в… пинпоинтера Garrett Pro Pointer AT.

Останній пункт порадував. Правильно Garrett, пали гуму, нехай конкуренти давляться і ламають мізки )) Новий металошукач (імовірно це буде Garrett AT PRO 2 – світ побачить навесні 2017.

Все про новинки 2016 збирається здес ь. Нові навушники Garrett MS-2 не пропустили? Теж новинка… Виробники кажуть, які копачі, такі і новинки. Це все на що годяться наші гаманці (за версією Garrett).

Оновлена інформація. Додано

Металошукачі, в яких бездротові навушники відразу:

Whites Spectra V3i
XP Deus
Minelab CTX 3030
Minelab GPZ 7000
Makro Racer (модуль купується окремо, або в розширених комплектаціях)
Makro Racer 2 (модуль купується окремо, або в розширених комплектаціях)
Golden Mask 5
Golden Mask 4WD PRO

Намагаюся пригадати ще… Мені здається, це не все. Згадаю додам.

Оновлена інформація. Додано

Відео по Garrett Z-Lynk

Оголошена ціна Garrett Z-Lynk – $127.45 (це тільки модулі, без навушників). Відео інструкція застосування Garrett Z-Lynk

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина