блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Бездротовий Garrett PRO Pointer AT Z-Link. Новинка 2018

У 2016 році французькому виробнику XP Metal Detector вдалося здивувати копацький світ, показали бездротовий пінопінтер. Це коли звук відгуку поінтера може звучати відразу в навушниках або через панель управління детектором зробити настройки. Але набагато крутіше Дистанційно активізувати режим сигналізації, якщо пінпоінтер загубився. Сьогодні за вікном 2018 рік, і американський виробник Garrett анонсував свою новинку – бездротовий пинпоинтер Garrett PRO Pointer AT Z-Lynk. Хто б міг очікувати! Як думаєте, цей пінпоінтер буде дорожче або дешевше свого донора?

Бездротовий пинпоинтер Garrett PRO Pointer AT Z-Lynk

Пинпоинтер Garrett PRO-Pointer AT Z-Lynk. За своїми характеристиками і параметрами, це звичайний Garrett PRO-Pointer AT. Відмінність полягає в тому, що в новому пинпоинтере є бездротова технологія Garrett Z-Lynk.

Бездротовий пинпоинтер Garrett PRO Pointer AT Z-Lynk

Три варіанти роботи з Garrett PRO-Pointer AT Z-Lynk. Перший, як звичайний пинпоинтер. Другий, використовувати бездротові навушники Garrett з технологією Z-Lynk. Наприклад, це можуть бути навушники Garrett MS-3. Третій варіант, це коли звичайні провідні навушники приєднані до бездротового модуля (адаптера) Garrett Z-Lynk, а той в свою чергу взаємодіє з пінпоінтером.

Бездротовий пинпоинтер Garrett PRO Pointer AT Z-Lynk

Ціна Garrett PRO Pointer AT Z-Lynk – $169.95

Оновлена інформація. Додано

Все про новий пинпоинтере Garrett PRO Pointer AT Z-Lynk буде зібрано тут. Читачі блогу МД-Арена першими дізнаються правду про металошукачі, котушках, пінпоінтерах, і аксесуарах. Хочуть того виробники, чи ні. Всім вдалого копа. Сподіваюся на найближчих вихідних ви вже в полях, лісах?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина