блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Біла котушка для металошукача

Якого кольору повинна бути котушка металошукача? Абсолютна більшість відповісти «чорна». І виробники так вважають практично всі штатні котушки чорного або темного кольору (за рідкісним винятком). Ну начебто правильно… Що б не бруднився, і металошукач з чорною котушкою виглядає красивіше.

Але особисто я вважаю що на практиці, пошукова котушка металошукача буде краще білого кольору, ну або оранжевого. Я пробував шукати і чорною котушкою, і з білою. І виходить що краще з білої! Багато хто не замислюються над тим, що на темному грунті біла котушка видно краще. На білій котушці набагато легше помітити можливі пошкодження.

пошукова котушка металошукача

У минулому році, кілька виїздів на коп я провів з котушкою Detech 13 DD Ultimate (відмінна котушка, рекомендую). І вона білого кольору, як у середовищі пошуковців її назвали «блондинка». І тоді, як і зараз, більшість цей колір ставлять у мінус цієї котушки. Насправді, це жирний плюс!

Білої котушкою значно простіше «зафарбовувати» поверхню темного грунту. Вона видно краще темних котушок і її траєкторія легко запам’ятовується візуально.

Білу котушку легше відслідковувати на предмет «стукнути об камінь, або стовбур дерева». І якщо з’являться пошкодження на котушці, помітити їх набагато легше. Скільки разів вже проходили, коли металошукач починає глючити, а потім з’ясовується що на котушці був скол, в який потрапила волога. А не помітили відразу, тому що котушка чорна. На білій котушці будь скол заб’ється пилом, і буде видно при першому ж огляді.

Ну а те, що на білій котушці видно бруд… Ну і що! Я свої рукавички для копа, місяцями не стираю і нормально. Для мене головне щоб зручно було, а краса це справа друга.

Біла котушка в спеку менше нагрівається (як наслідок, немає фантомів від перегріву) і така котушка краще видно під водою. Гаразд підводний пошук, але якщо навіть просто опустити котушка на краю водойми, біла буде видно краще ніж чорна.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина