блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Болт котушки Makro Racer. Я цього не знав

Коментатор пипець закинув корисний рада з Makro Racer. Очевидна річ, але я не помічав її в упор. Спасибі пипец. До речі, Racer це його перший металошукач, і світ побачив нового шукача скарбів. А якщо поле зламається болт котушки? Не скажу, що це велика проблема, повно варіантів заколхозить і продовжити пошук далі. Але все ж… Виявляється, в Makro Racer болти з підлокітника підходять і під котушку. Дивимося фото, взаємозамінний болт на котушці і підлокітнику.

bolt-katushki-makro-racer-01

Підлокітник Makro Racer кріпиться двома болтами. Один при необхідності можна зняти. Болти сумісні. Підлокітник на останньому болте тримається нормально.

bolt-katushki-makro-racer-02

bolt-katushki-makro-racer-03

Болти ламаються всі, якщо ви ходите з металошукачем, до цього треба бути готовим. Можна тягати за собою запасні (прикупити в будівельному магазині болтів від кришки унітаза). А можна взяти будь-яку гілку підходящу по товщині, і забити її на місце болта – закінчити коп вистачить. Якщо є 15 хвилин часу, ніж і прямі руки, можна навіть на цій гілці нарізати різьбу і зафіксувати старої гайкою.

якось я спробував, що буде, якщо на котушку поставити не пластиковий, а металевий болт – здивувався я очікував іншого (відео експерименту тут).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина