блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Bounty Hunter Land Ranger Pro і котушка снайпер

Мій досвід з металошукачами вище даху 24-х поверхового будинку )) Є у мене дивна звичка все вважати, сортувати за категоріями, і копатися в дрібницях. Склав загальну довжину моделей металошукачів, які я тримав у руках… Вийшло вище 24-х поверхівки. Може котушка змінити металошукач? Моя думка, що краще зробити – ні. А от гірше, легко. Дивимося цікаве відео, як працює котушка снайпер на дешевому Bounty Hunter Land Ranger Pro.

На відео стоїть маркер, стартуватиме з 18:50 – тут починається найцікавіше. Якщо хто захоче, попереду ще були тести глибини.

Якщо металошукач відверто слабкий, ніяка котушка йому не допоможе. Ви знаєте, скільки я перепробував котушок для Garrett ACE 250? І ні на одній Аська не змогла нарізати поруч лежачі знахідки. Будь хоч DD в квадраті, або котушка супер снайпер – металошукач тупо складає сигнал в купку. І що з цього? Garrett ACE 250 чудово приносить знахідки. Як говорить Мусіхіна – пппаарадокс (додам від себе, парадокс за ваші ж гроші).

На цьому тесті, металошукач Bounty Hunter Land Ranger Pro виступив безумовно крутіше ACE 250. Але все одно, до реального класу йому далеко. Все, що тут намагалися нарізати на котушці снайпер, я б легко пройшов на 11 дюймової котушці (треба тільки металошукач мати правильний).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина