блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Цанги на штангу своїми руками. Фото звіт

Коментатор Василь прислав в загальну базу знань свій досвід. Як і з чого зробити цанги на штангу металошукача.

Найцікавіше те, що на металошукачі Василя цанги то були (Garrett AT Gold), але в процесі пляжного пошуку одна цанга зламалася. Ціна питання всього 25 рубасів! Дешевше тільки намертво приклеїти )) Складові продаються в будь лад магазині. Дивимося фото звіт Василя, як своїми руками зробити цанги на штангу металошукача.

Дивлюся у багатьох на аськах і гарреттах проблема з цангами. Сам користуюся Garrett AT Gold, і зіткнувся з цією проблемою два роки тому. Збирав після пошуку на пляжі і тріснув затискач. Обдзвонивши всі магазини в пошуках цього, нічого не знайшов. Єдиний токар з 3, у якого був пластик заломив ціну в 1,5 рубля. Мене теж не влаштувало. Але було відчуття, що таке вже тримав у руках.

cangi-na-shtangu-svoimi-rukami-01

Сальник. Продаються в електро товари, встановлюються на силових щитах.Надів на штангу, знявши попередньо рідний затискач. Межі зрізав ножем. Верх гайки пройшов напилком всередині, щоб вилазили вусики затиску. Після розмітки, нагрітої капелюшок самореза злегка втиснув пластик всередину (головне не перестаратися, інакше буде дірка) – це щоб цанга не крутилася на штанзі.

cangi-na-shtangu-svoimi-rukami-02

cangi-na-shtangu-svoimi-rukami-03

cangi-na-shtangu-svoimi-rukami-04

cangi-na-shtangu-svoimi-rukami-05

cangi-na-shtangu-svoimi-rukami-06

cangi-na-shtangu-svoimi-rukami-07

cangi-na-shtangu-svoimi-rukami-08

Зверху одягнув термоусадку. Термоусадку краще брати товсту з кабельних муфт (вона з клейовим шаром). На гайку я теж одягав тонку термоусадку (тільки із за того що сальник світлий). Клей можна видалити пінцетом або пальцями. І ще, сальники є 4 см і 3 см завдовжки. Природно 4-ка краще. Особисто я користуюся цим уже два роки, установка як і заміна займає півгодини. Всім надійних металошукачів і вдалого копа.

cangi-na-shtangu-svoimi-rukami-09

Дякую Василю! Якщо хтось бажає поділитися своїм досвідом – велкам, блог відкритий для всіх. Напевно такі дрібниці знадобляться іншим.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина