блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Чесний відгук по Minelab Equinox 800 (+ попередження)

Попередження всім власникам Minelab Equinox 600/800 – не намагайтеся відкрити блок металошукача. За 15 хвилин спроб розкрити детектор, я повністю знищив корпус. Добре, що купив відразу два металошукача. А то б вийшло смішно, гроші заплатив а в поле так і не вийшов.

Чесний відгук по Minelab Equinox 800 (+ попередження)

Безумовно Minelab Equinox 800 найближче до XP Deus. Але що ріднить ці два металошукача зовсім, це відсутність альтернативних котушок. Особисто мені здається, для якого з них першими з’являться котушки сторонніх виробників (значно дешевше оригіналу), той на 100% і завоює серця копачів. А поки що маємо те, що маємо.

Minelab Equinox це якісна збірка, яка зараз є на ринку брендових металошукачів. Який Ви знаєте найкрутіший детектор, з найкрутішим пластиком і складанням? Ні, це не XP Deus. А тим більше зараз, якість якого впала до реальних повернень. Мало хто знає, але до появи Minelab Equinox, найкрутішим металошукачем за зовнішнім виглядом були Детектори Quest. Так ось Minelab Equinox ще крутіше.

У коробці з моїми Minelab Equinox 800 (в кожній коробці) було насипано штук 30 наклейок на екран. Це типу локалізація для кожної мови. Але в першу чергу це захисна плівка на дисплей. Три десятки плівок вистачить з головою, чохол не знадобиться.

Для Minelab Equinox 800 в комплекті дають два зарядних шнурка з магнітним коннектором. А для Minelab Equinox 600 один. Інформація не точна, але продавці сказали так. Цей Магнітний Конектор зарядки приємний. Я звичайно розумію, цінність його виключно в зручності і незвичності. Але він мені сподобався.

Металошукач легко лягає в руку, і спочатку не помічаєш нічого незручного. Але після години пошуку з ним, рука втомилася. З’явилося стійке бажання перекласти металошукач в іншу руку. Причому це пов’язано не з підлокітником. З ним якраз все в порядку, і краще підлокітника металошукачеві не треба. Справа в балансі конструкції.

Схоже Minelab змінив свою технологію. Принаймні котушки EQX явно зі слідами полегшення – по особливому залита + захист. Не сильно і полегшили, але початок покладено. Схоже ця котушка на рівній як палиця штанзі (а вона і є палиця) і дає розбаланс. Плюс, абсолютно нерегульований нахил ручки.

Давайте перейдемо до роботи металошукача. Перше що приходить в голову, схрестили Minelab X-Terra і Minelab E-Trac. Друге, після двох днів пошуку… нічого видатного. Немає жодного пункту, за яким би я міг сказати-Minelab зробив диво. Глибина, дискримінація, точність, швидкість, комфорт. Це просто звичайний металошукач. Причому я з упевненістю можу сказати, будь у мене в руках X-Terra 705 з нормальною котушкою, я точно не поступлюся в знахідках. Minelab Equinox для тих, у кого є бажання витратити бюджет вище середнього. І він буде виправданий, все-таки металошукач робочий і знахідки бачить.

По розбиранню. Спробуєте розібрати блок, назад не зберете. Блок металошукача 100% не розбірний. Може треба було його пиляти? Мало того, при розтині захрипів повітря, явно перед запечатуванням з блоку відкачали повітря. Ні, ну ви бачили який-небудь інший детектор, в якому перед складанням відкачували повітря? Я ні.

Інша інформація по Minelab Equinox 800 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина