блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Чим докапывать. Вибираємо металевий совок

Коментатор Chewbacca купив собі металевий совок Deteknix… І тут я згадав! Скільки разів я колупался великою лопатою, намагаючись без розширення ями докопати знахідку. Піном мета бачу, а лезом лопати не дістаю. Дістаємо совок, і спокійно виймаємо знахідку. Звичайно, якщо совок є. Дивимося 3 варіанти металевих совків – Deteknix, Garrett Edge Digger і Ironclad Viking. Перший від Chewbacca, з розповіддю, як він поміняв японський садовий ніж, на китайський совок.

Металевий совок Deteknix

Chewbacca розповідає… До цього я користувався на копі японським садовим ножем, але з ним весь час боязно, що рука якось зісковзне, а лезо там гостре і з зубцями.

chem-dokapyvat-yamu-metallicheskij-sovok-08

У Deteknix ж лезо лопатки загнуті під 90 градусів і створює упор під руку, так що тут імовірність того, що рука зісковзне та поріжешся зведена до мінімуму. Продають її тут за ціною 34,95€, що імхо дорого, але Garrett Edge Digger коштує ще дорожче.

chem-dokapyvat-yamu-metallicheskij-sovok-05

Метал враження особливо якісного не виробляє (на японському ножі набагато краще), хоча на коробці написано, що він загартований, його товщина – близько 2 мм, так що швидко погнутися лопатка начебто не має. Заточування по краях суто декоративна, порізатися про неї не можна, але кому треба, звичайно можна підточити її.

chem-dokapyvat-yamu-metallicheskij-sovok-06

Ручка зручна, зроблена з чіпкою, не слизькою гуми, лежить в руці добре. Долоня у мене не найбільша, але і не сама маленька, на одній фотці видно, як лопатка лежить в руці.

chem-dokapyvat-yamu-metallicheskij-sovok-07

Спробувати в справі поки на жаль не було можливості, тому що у нас сльота.

Металевий совок Garrett Edge Digger

chem-dokapyvat-yamu-metallicheskij-sovok-04

Фірмова річ. Але це не означає, що цей совок кращий. Ціна Garrett Edge Digger починається від $34. Найкращий варіант, якщо б цей совок був у подарунок до металошукачу.

Металевий совок Ironclad Viking

chem-dokapyvat-yamu-metallicheskij-sovok-01

chem-dokapyvat-yamu-metallicheskij-sovok-03

Совок звичайно супер, але ціна Ironclad Viking теж супер… Поки менше $60 не знайшов (на Ebay).

У виборі совка є один важливий момент… Де він буде знаходиться на копі? Він повинен бути під рукою, і не заважати. Знову ж таки, штука гостра, зіпсувати одяг (або не дай бог свою шкірку), мені б не хотілося.

Як на мене, хороший варіант – універсальна кобура розвантаження. Тут і пинпоинтеру місце є, і для інших дрібниць.

chem-dokapyvat-yamu-metallicheskij-sovok-02

Але така кобура, це мінімум $10.

Складеш всі ці дрібниці в суму, і подумаєш… може спробувати самому вирізати такий металевий совок. Взяти автомобільну ресору, трохи підрізати, трохи постукати, і 50 доларів в плюсі ))

Спасибі Chewbacca!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина