блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Чому дешевий металошукач не дуже. Відео

І хоча всі металошукачі приносять знахідки, дорогі прилади роблять це трохи краще. Хочете побачити як?

Тест Minelab Go-Find 20 на здатність розділити кілька, поруч лежать цілей. Все просто, пара іржавих цвяхів і монета. Середні і дорогі детектори його проходять (краще-гірше, але проходять). А ось дешевий Go-Find 20 пройти його не зміг. Це на мій погляд. Камрад стверджує що цей дешман зі своїм завданням впорався. Хто правий? Дивимося відео.

На мій погляд, Minelab Go-Find 20 не зміг розділити цілі. Окремо два цвяха зливалися в єдиний сигнал. Якщо цілі було 3 (цвях-монета-цвях), сигнал був один.

Камрад спостерігав за цим тестом, каже що результат позитивний. Монету то за підсумком Minelab Go-Find 20 побачив? (з цвяхами монета давала кольоровий відгук) Значить і гарну знахідку не пропустиш. Адже Я в полі не за шмурдяком приїжджаю, а за монетами. А раз так, металошукач придатний для пошуку. Залізна логіка )) Я з нею не згоден. Впевнений, що і це, дешевий металошукач буде давати пропуски знахідок (але при цьому знахідки будуть все одно, дивимося відео мого копа монет з Go-Find 20).

А що я хотів? Щоб Minelab Go-Find 20 з ціною менше $300 повторив показовий тест поділу Makro Racer (супер!)? Я трохи пізніше викладу відео, як ці цілі відпрацьовує Minelab X-Terra 705 Garrett AT PRO (в останньому є цікаві особливості!)

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина