блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Чому гирі СРСР такі дорогі (і хто їх купує)

Куплю гирі СРСР дорого. Тільки неваляшки, і тільки у лохів (с) онук Паніковського… Невже є люди хто вірить, що гирі в СРСР робили з паладію, платини і золота? Хочете дізнатися, хто і навіщо купує гирі СРСР, і хто в цій системі лох?

Скупка гир СРСР – звичайний лохотрон і кидалово. Останнім часом в країнах СНД зарясніли оголошення про скупку гир для гімнастики виробництва СРСР (“неваляшек”). Причому за абсолютно нечувані гроші.

Для чого скуповують гирі СРСР? Не повірите, але деякі любителі спорту виявляється готові викласти за такі гирі 16-17 тисяч доларів! Потрібні гирі саме виробництва СРСР (перевага віддається з написом “СРСР”), і тільки “неваляшки”.

Гиря неваляшка, ця яка сама повертається у вертикальне положення при будь-якому розташуванні.

І багато хто тут же кинулися по коморах і сараях, в пошуках раритетів. Передчуваючи хороші гроші від абсолютно марної залізяки. Однак простаків (поки ще не лохів) чекає глибоке розчарування – звичайний лохотрон і розлучення на гроші починається…

У чому суть афери, і в чому ж цінність гир СРСР? Почнемо з другого. Згідно якимсь “бабусиним казкам” , до складу гир, відлитих при Союзі, входять понад дефіцитні і рідкісні (від цього і дорогі) метали. Байок, які саме це метали, ходить безліч. Найчастіше згадуються платина, золото, паладій і іридій.

Суть афери дуже проста, і як не можна точно відбивається в словах Михайла Самуельевича Паніковського. Пам’ятаєте, як він у безсмертному “Золотому Теляті” кинув Шурі Балаганову: “Пиляйте, Шура, пиляйте…”коли вже зрозумів, що гирі не з золота…

Так ось, шахраї дійсно готові купити у вас гирі хоч за мільйон рублів! Але! Перед цим ви повинні пройти якусь “експертизу” на справжність, яка б підтвердила наявність в гирі кольорових металів. Коштує ця експертиза від 3 до 20 тисяч рублів і проводиться, природно за ваш рахунок. Чи варто говорити, що після проведення експертизи Ви отримаєте папірець про те, що ваші гирі звичайні, чавунні. І коштують не більше і не менше, ніж звичайні… гирі!

“Покупець”, звичайно, для виду дуже розчарований, тисне вам руку і відпускає з миром, адже звичайні гирі його не цікавлять. Ви залишаєтеся один на один з порожніми кишенями, зі своєю гирею і папірцем про те, що вона складається з чавуну….

Таким чином ви втрачаєте гроші, які віддали “експертам”, які, як ви, напевно, вже здогадалися – заодно з кидалами.

Хоча… Ну які ж вони кидали? Все полюбовно. Просто гирі у вас не ті виявилися, не тієї системи ))

Всі без винятку чутки про наявність в гирях цінних і дорогих металів (срібла, золота, іридію, паладію, платини і т. д.)- не більше, ніж бабусині плітки. З чого складаються гирі? Гирі для гімнастики завжди відливалися і найдешевших складів заліза-чавуну і сталі, і нічого цінного в їх складі ніколи не було і немає.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина