блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Ціна 1 копійка 1949 року мільйон! Яка вартість (+)

Не так давно простори інтернету борознила тонкий жарт з товстим натяком. У цьому жарті порівнювалася купівельна спроможність монети гідністю в 1 копійку. Мовляв в СРСР навіть за 1 копійку можна було щось купити: або коробок сірників, або склянку газованої води без сиропу. Не те що тепер, на копійку не купити зовсім нічого! Але той жарт – квіточки. Ягідка дозріла недавно. Тепер на 1 копійку СРСР можна прикупити квартиру, машину, дачу. Або навіть все це разом. Імперія завдає удару у відповідь? Або справа в чомусь іншому?

1 копійка 1949 року ціна - мільйон. Реальна вартість

Справжньому шукачеві треба розуміти суть таких речей. Персонаж «тупий шукач» – це щось типу персонажів «чесний президент» або «бідний депутат». Таке буває, але дуже рідко. Такі не приживаються в середовищі свого проживання. Феномен проходу на аукціоні 1 копійки 1949 року за такі баблища (пів ляма гривень!) притягує експертів всіх мастей, як і сам аукціон. Там де багато м’яса – там багато хижаків і падальщики. Всі хочуть урвати шматок, та пожирніше. Оглядів даного аукціону в мережі достатньо.

Тому залишимо за дужками “розбори польотів” по аукціону. Аж надто багато зацікавлених у розгоні лота. Навіть потенційні покупці, бачачи, що ціна йде вище їх ліміту, можуть зривати аукціон з подальшим розгоном невыкупом (чисто гіпотетично). Ціна при подальшому перевиставленні лота буде однозначно нижче. Стало бути з’являється шанс вписатися в свій ліміт. Дурням тут не місце! Спеціально для читачів блогу «МД Арена» – базовий аналіз ціни 1 копійки 1949 року з рідкісним, відомим в єдиному екземплярі (на даний момент) штемпелем аверсу.

1 копійка 1949 року ціна - мільйон. Реальна вартість

Звідки взялася така ціна за монетку? Це якась лажа? Але ж нікого вже не дивують ціни на такі монети України, як, наприклад, 15 копійок, 2 копійки 1992 року, 1 гривня 1992 року (в т. ч. порошкова)? Хоча так, кількість нулів зовсім не те. Спрацювали закони ціноутворення? Не схоже.

Є два основних варіанти утворення ціни на товар:

1. Витратний варіант – це коли до суми витрат на виробництво і реалізацію товару додають прибуток і отримують ціну. Тут ціна товару танцює від його собівартості.

2. Ринковий варіант – це середньостатистична ціна на подібний товар, вже існуючий на ринку, плюс-мінус певна сума (маржа). Тут ціна товару танцює від інших цін на аналогічні товари.

Інші варіанти ціноутворення є або симбіоз або похідна цих двох варіантів. Для нашої копієчки по науці не підходить жоден з цих варіантів. Як то кажуть, надзвичайна подія! Можна лише за вуха притягнути другий, ринковий варіант. Слабке пояснення. Ринком і не пахне.

1 копійка 1949 року ціна - мільйон. Реальна вартість

І дійсно-предмети матеріальної культури, предмети колекціонування стоять таким собі особняком від інших ринків, від усього іншого товарообігу. У тому числі по ціноутворенню. Але і тут зашквар. 1 копійка 1949 року не має абсолютно ніякої цінності! Ні матеріальної, ні духовної, ні художньої цінності. Можна лише за вуха притягнути невелику історичну цінність, та й то – чисто умовно. Але навіть для самого сірого, незрозумілого, нестабільного і криміналізованого ринку предметів матеріальної культури така ціна – нонсенс.

Тупичок однак. Тоді йдемо від противного. Це однозначно неабияка подія, можна сказати НП (надзвичайна подія). Для того, щоб сталася НП необхідно, щоб в певний час у певному місці зійшлися кілька подій. Іншими словами НП-це підсумок, до якого привела ланцюжок якихось подій і фактів.

1

Факт перший – ця монета класу R (раритет). Проте багато ще предметів в єдиному екземплярі взагалі нікого не цікавлять. Звідси випливає черговий факт – інтерес. Інвестиційна привабливість предмета. Це не секрет, що будь-яку колекцію (наприклад монет) з розряду середньостатистичних вигідніше продавати вроздріб (помонетно). Однак, якщо повний набір предметів, та ще й в колекції є предмети, відомі в єдиному екземплярі, то ціна колекції різко зростає. І тоді колекція стає цікавою як єдиний майновий комплекс. Капіталізація такого комплексу також різко зростає. Це мета будь-якого колекціонера. Тим більше тема «Монети СРСР» досить жива і приваблива, можна сказати іншими словами – ліквідна. Хороша ліквідність – істотний фактор для інвестиційної привабливості будь-якого об’єкта.

Не забуваємо, що цей лот отримав досить широкий розголос. Багато ресурсів зробили репост анонса продажу монети, що, як я зрозумів, деякими ресурсами не дозволялося ніколи по відношенню до інших лотів. Магія грошей полеглих імперій? Корпоративна змова? Але факт.

1 копійка 1949 року ціна - мільйон. Реальна вартість

Не скидаємо з рахунків і момент престижу покупця. Адже колекціонери монет СРСР є (в тому числі) і люди далеко не бідні (дуже м’яко сказано), що теж дуже важливо для кінцевого результату торгів. Хороший понт дорожче грошей!

Звідси висновок. Якщо результат даного аукціону з’явився підсумком безлічі подій і фактів, то результат по завершенню угоди буде непередбачуваним. Також непередбачуваними повинні бути і наступні торги в разі невикупу. Дуже велика ймовірність великої волатильності (ціна за 1 копійку 1949 року буде сильно коливатися), що ми і бачимо вже сьогодні. Монета перевыставлена на аукціоні після невикупу. Знята з других торгів через неподолання мінімальної ціни, набравши суму більш ніж в два рази меншу, ніж під час першого аукціону.

Чи То ще буде? Чи то ще буде, ой-йой-йой …(з)

1 копійка 1949 року ціна - мільйон. Реальна вартість

Артефакт монета 1 копійка 1949 року. Матеріал алюмінієва бронза марки БР-А5, ГОСТ 493-41. Звичайна вага монети становить 1/± 0.07 грама. Діаметр 15/±0.05 міліметра. Товщина 0.90/-0.10 – +0.15 міліметра. Оформлення гурта – рифлений (90/± 5 рифів). Монета карбувалася на Ленінградському монетному дворі (ЛМД).

Перші торги на аукціоні Виолити завершилися 16.01.2018, з ціною $18357. Але покупниця (торги виграла жінка) артефакт не викупила. Всього в даному торгі брало участь 101 покупець, і було скоєно 389 ставок. За продажем монети стежило 4439 осіб.

Другі торгі завершилися 18.01.2018. У торгах взяли участь 116 ставок. За продажу стежило вже 5362 осіб. І остаточна ціна склала… $7214. Знову торги не відбулися. Вартість не набрала тієї ціни, планку якої казав продавець. Все правильно. Він то вже собі записав на віртуальний рахунок майже 20 тисяч доларів. З якого дива трудяга буде віддавати якимось там спекулянтам прес на 10 тисяч… ))

Не сприймайте все занадто серйозно. Це цирк. Завтра буде інше шоу, і клоуни знову піднімуть якогось небораку під купол, і скинуть вниз під ор і регіт чесного люду.

Оновлена інформація. Додано

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина