блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Де виробляють Garrett? Еквадор чи Америка?

Де виробляють металошукачі Garrett? Ніколи не сумніваючись відповідав – Америка… Все почалося з того, що в навушниках Garrett AT PRO пропав перемикач. Раніше був, тепер ПРО АТ продається з навушниками без. А сьогодні мені показали коробки… штрих-код: країна виробник Еквадор!

Дивимося як дідусь Гаррет виправдався. Заодно і чудовий сертифікат Американської торговельної Палати від офіціалів, в якому за списком що проводиться в Америці, а що в Китаї.

Ось фото коробок Garrett AT PRO і Garrett ACE 250, що зараз у продажу, і з таким штрих-кодом…

garrett-made-in-country

Якщо дивитися на цей код з європейської позиції, 786 – країна виробник Еквадор. Але… Garrett знаходиться в Америці, і використовує американські стандарти – UPC.

UPC або Universal Product Code (універсальний код товару) – американський стандарт штрих-коду, призначений для відстеження товарів у магазинах. Посилання в Вікіпедія.

З вікі (розділ Кодування товару) випливає що перша цифра це префікс (у нашому варіанті 7, значить для більшої частини товарів). І країни виробника в цьому коді UPC немає (інші цифри-код підприємства та код товару).

По ходу розгляду від офіціалів був взяли цікавий сертифікат Торгової палати Америки. У ньому по пунктах розписано що з продукції Garrett проводиться в Америці, а в інших країнах. Дуже цікаво!

garrett-certificate

Тобто, в Китаї Garrett виробляє навушники, деякі для захисту котушки, шиє свої знамениті кепки та сумки для знахідок Garrett AT.

А я вже було засмутився… Адже всього 2 місяці назад син дідуся за тостом на п’янці рвав сорочку, стверджуючи, що металошукачі Garrett виробляються лише в США )))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина