блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Дешевий поводок для пинпоинтера. Фото і ціна

Тиждень тому, я випадково закопав свій пинпоинтер. Рив глибоку яму, викидав грунт, і не помітив як засипав свій пін. Добре що по ходу справи він мені знадобився, а то б так і залишив. За великим рахунком, я готовий втратити пинпоинтер, і напевно це колись станеться… Але нехай він ще мені трохи послужить, скільки зможе. Приїхала до мене посилка з Китаю, поводок для пинпоинтера. Дешевий до неподобства. Такий, як і має бути. Дивимося фото.

povodok-dlya-pinpointera-01

Роздумуючи над цим аксесуаром, я склав свої вимоги. Це не відповідає тільки одному. Але по порядку… Перше що мені було потрібно – щоб повідець був пружинний. Якщо не пружинний, я б прив’язав пін на мотузку. Але якщо буде проста мотузка, вона по любому буде заважати (плутатися). Тільки пружинний, що розтягуються, і збираються назад.

Друге, повинен бути карабинчик, що дозволяє швидко від’єднати поводок від точки кріплення. Можна звичайно знайти такий карабинчик і окремо, але краще, якщо він буде спочатку.

Третє, він повинен бути легким і досить якісним. Наприклад, при розтяганні на максимум, не втрачав своїх можливостей скластися в початковий мінімум. Інакше, я б міг використовувати і пружинний шнур від телефонної трубки ))

povodok-dlya-pinpointera-02

Те, що приїхало до мене, за всіма параметрами ок. Єдине, відповідна частина – полімерний шнурочок. І це зрозуміло, спочатку повідець призначений для носіння електронних девайсів (наприклад, для телефону). А мені потрібно металеве кільце. Воно там є (до якого прив’язаний шнурочок), але для повного комфорту (щоб не клинилось, і пін на кільці бовтався вільно) – треба трохи більше. Дрібниця, думаю щось підберу.

Розтягується цей повідець на 115 см (напевно можна і більше, але я не ризикнув). Враховуючи те, що останнім часом я кобуру пинпоинтера розміщую на лямці рюкзака (на грудях або на животі) – для витягнутої руки вистачає. Можливо, якщо буду замовляти інший, виберу достовірніше (ще подивлюся, як це буде на практиці).

Розфарбована в кольори французького прапора (китайці тут мене обдурили, на картинці був білий і чорний, я замовив білий). І коштував цей повідець $1,65… з доставкою. Та вже, як він може коштувати півтора долара, з доставкою через третину світу, я не знаю. Але факт є факт.

povodok-dlya-pinpointera-03

Приживеться цей повідець, чи ні – час покаже. У будь-якому випадку, сильно шкодувати не буду, ціна питання на рівні пари сосисок. Всім вдало копа, а я пішов відмиватися після свого недільного, сів за комп, навіть руки не помив, а гарячі сосиски вже чекають ))

Оновлена інформація. Додано

Що робити, якщо в пинпоинтере немає вушка для кріплення повідця. 2 варіанти. Про перший я знав, а другому немає (і другий варіант несподівано цікавий).

povodok-dlya-pinpointera-якщо-net-ushka-04

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина