блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Detech Chaser. Новинка 2016 (відео, тести глибини, відгуки)

Ви коли-небудь тримали в руках металошукач Detech? Рідкісні і досить специфічні детектори. Виробник Detech зібрався викотити новинку 2016 – Detech Chaser. Новий металошукач для всіх. І як тепер вибирати новий металошукач? З таким діапазоном VDI, і частотою 28 кГц посперечатися складно. Великий екран, всі справи. Є ліхтарик, навіть два )) Одне бентежить… Чому цей новий Detech Chaser, так схожий на китайський Deteknix Quest PRO?

detech-chaser-01

detech-chaser-02

Новий металошукач має 3 модифікації – Detech Chaser 4.8 kHz (зелений, пошукова частота 4,8 кГц), Detech Chaser 14 kHz (сірий, пошукова частота 14 кГц), Detech Chaser 28 kHz (бордовий, пошукова частота 29 кГц)… Дожилися. Металошукачі відрізняємо за кольором. Рожевого, там випадком нема?

detech-chaser-03

Багатомовне меню… Як по мені – іконки практичніше (як у Minelab X-Terra 705). З іншого боку, якщо меню складне, без підписів не обійтися.

detech-chaser-04

Демонстрація мінімальної довжини Detech Chaser. Для пошуку в обмеженому просторі (горище, яма), опція корисна. І під водою довгий металошукач не потрібен (з водою у Detech Chaser не зрозуміло).

detech-chaser-05

Підсвічування робочої області – 2 світлодіода, спрямовані на котушку.

detech-chaser-06

Ультра легка телескопічна карбонова штанга… Не зрозуміло. Вона розбірна?

detech-chaser-07

Для моделі Detech Chaser 14 kHz стандартна котушка Detech 9 DD Ultimate. Опціонально доступні котушки Detech 7 DD Ultimae і Detech 13 DD Ultimate. 9 дюймів, що 7 – бачу ці котушки у Детеч в перший раз. 13 DD начебто, знайома нам блондинка.

detech-chaser-08

Перелік функцій Detech Chaser… З цікавого – діапазон VDI 180 значень, 4 програми пошуку (+п’ята своя?), авто і ручна настройка грунту, великий екран з підсвічуванням, запам’ятовувати налаштування, налаштування тональності (включаючи змішані тони і повна мультитональность), харчування 4 штуки АА.

detech-chaser-09

Залишився нерозкритим головне питання… Ви знаєте що в Garrett AT PRO позначають букви AT? Це ALL Terrain. І Прошка може занурюватися під воду до 3 метрів. На Detech Chaser теж написано ALL Terrain, тільки про ватерпроф згадується тільки котушка.

Відео Detech Chaser

більше відео по Detech Chaser тутhttps://md-arena.com/wiki/detech-chaser-14-khz/ багато)

Навряд чи виробник забуде згадати такий козир, схоже Detech Chaser все-таки боїться води. На відміну від китайського брата – Deteknix Quest PRO. Схожий Detech Chaser на нового китайця?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина