блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Диплом римського легіонера. Дорогі знахідки

Ви чорні говномесы (с) Білий Археолог про нас, на зустрічі у перекуп. Допоможіть визначити бляху з написами. Саме з цих слів починається копательский джекпот. Бляха виявилася дипломом римського легіонера. Знахідка реально унікальна. У копальника карма ще та, малого того що знахідку коцнул лопатою, ще й бляхою обізвав. Хоча за результатом, напевно залишився задоволений. Хочете дізнатися, як виглядає копательский джекпот, що написано в римському дипломі, і за скільки грошей копач спустив знахідку?

diplom-rimskogo-legionera-dorogie-naxodki-01

Переклад лицьового боку. Елій Адріан Антонін Пій, син Адріана, онук Траяна, правнук Нерви, цезар, август, великий понитифик, імператор, трибун, консул, батько вітчизни надає почесну відставку морякам преторианского Мизенского флоту, які відслужили 26 років, надає їм права римського громадянства, а також їхнім дружинам і дітям, якими вони обзавелися під час військової служби.

diplom-rimskogo-legionera-dorogie-naxodki-02

Це вам не сучасний паспорт. Раніше документи були на століття.

diplom-rimskogo-legionera-dorogie-naxodki-03

diplom-rimskogo-legionera-dorogie-naxodki-04

Матеріал знахідки – бронза. Піднята в лісі. 349 ставок, і в кишеню копателю $5393. Нормально, чи можна сказати, віддав задарма?

diplom-rimskogo-legionera-dorogie-naxodki-05

знахідок з металошукачем, дорогі і не дуже – завжди знайдете тут. Всім вдалого копа і гарної погоди! Сьогодні дощ погнав мене з поля. Може і на краще, все одно точка копа була г@вно… Може тому, Білий Археолог назвав нас говномесами ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина