блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Дорогі знахідки копачів. Це удача на коп!

І так земля була пересушена, хрін лопату заженеш, а тепер ще додалися ранкові морози… Ловимо останні осінні дні, коли ще якось копається. Ходжу на піску, у хвойних лісах. По ходу чекаю кирку. Знайти її в продажу не зміг, коментатор Діма з Німеччини купив, чекаю посилку. Каже, розбірна, на перший час піде. Дуже цікаво її спробувати в справі! Дивимося нові дорогі знахідки копачів, благополучно і не дуже, спущені на підпільному аукціоні Виолити.

Золотий Ауреус Гостилиана – $7500

spushhennye-dorogie-naxodki-kopatelej-01

А що б ви сказали перше, піднявши таку монетку? Я приблизно теж )) Кумедний збіг… Автор знахідки Cosmospace. На початку копательского сезону 2015, Cosmospace захоплювався знахідкою, чудовий срібний гаманець. Говорив що, повернулася віра в такі знахідки. Прийшла осінь, і Cosmospace своєю знахідкою дивує.

spushhennye-dorogie-naxodki-kopatelej-02

Класні у Cosmospace точки копа, знахідки у нього відмінні. Наприклад, по ходу Cosmospace продає ще й такий топірець.

spushhennye-dorogie-naxodki-kopatelej-03

Золотий Дукат 1635 – $3229

spushhennye-dorogie-naxodki-kopatelej-04

Очікувалося, що цей золотий дукат порве аукціон, і стане монетою року. Але… все 87 ставок, ціна $3229. На пару нових XP Deus вистачить, але навряд чи автор знахідки буде міняти свій щасливий прилад. Для історії, знахідка піднята з Garrett GTP 1350 і котушкою Nel Tornado.

Акінак біметалічний – $1667

spushhennye-dorogie-naxodki-kopatelej-05

Знахідка біметалічний акінак, матеріал залізо і бронза. Прикол в тому, що такі старі залізні знахідки, часто розсипаються прямо в руках. Підняв я середньовічний шолом, навіть на антураж не придатний (не кажучи вже про продаж або музеях). Автор цієї знахідки в описі уточнює – клинок міцний, дзвенить. Спрацювало, 95 ставок і в кишеню копателю $1667.

Скіфський казан 5-3 вв до н.е. – $1396

spushhennye-dorogie-naxodki-kopatelej-06

Бронзовий скіфський казан. Імовірно 5-3 століття до нашої ери. Вага знахідки 11.8 кг Знахідка піднята з металошукачем XP Deus. Можна сказати, Деус окупився, але як по мені – щасливі моменти копа, коштують куди дорожче.

spushhennye-dorogie-naxodki-kopatelej-08

spushhennye-dorogie-naxodki-kopatelej-09

spushhennye-dorogie-naxodki-kopatelej-10

spushhennye-dorogie-naxodki-kopatelej-11

Це звичайно не золоті знахідки з багатою гробниці, для простого копальника саме воно. Всім вдалого копа, кожному в кишеню золоту осінь 2015!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина