блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Дорогі знахідки копачів. Одна здивувала ціною

Ви перевіряєте яму, після підняття знахідки? Мало як ляжуть знахідки, у кого яка доля. Деяким щастить підняти з ями пару дорогих монет, і умудриться коцнуть обидві лопатою )) А що скажете про чорному відгук? Я якось пробував копати усе підряд… Сили йдуть, як повітря з кульки. За залізною дорогою знахідкою лежать реальні гори шмурдяка. Дорогі знахідки копачів, благополучно і не дуже, спущені на аукціоні Виолити. Дивимося і заряджаємося на свій коп.

Монета Боспор – $11061

dorogie-naxodki-kopatelej-ceny-01

Мідна монета. Вага 36 грам. 286 ставок, і в кишеню копателю реальну котлету. Монета пішла за $11061 (пішла з життя копальника).

Дворучний меч 14-15 століття – $4084

dorogie-naxodki-kopatelej-ceny-05

Дворучний меч, ймовірно 14-15 століття. 129 ставок і в кишеню копателю $4084. Знахідка піднята з металошукачем Garrett GTI 2500 і котушкою Nel 13×14 Storm. Як ви думаєте, яким відгуком звучав цей меч? Зі слів автора знахідки – меч зачепився яблучком (насадка на ручці), 2 сегмент шкали дискримінації… А адже це чорний сектор. Ось і приклад, як не копати залізні знахідки.

1 рубль 1721 рік – $2858

dorogie-naxodki-kopatelej-ceny-02

Срібний рубль 1721 року. В цій знахідці не цікава ціна (132 ставки, кінцева оцінка в $2858)… Прикол в тому, що в ямі було 2 монети. Друга теж срібний рубль, тільки 1732 року (по моєму, теж недешева). Знахідку підняли – перевіряйте яму.

dorogie-naxodki-kopatelej-ceny-03

А ще автор знахідки, при викопуванні, примудрився коцнуть лопатою обидві монети. Це доля ))

dorogie-naxodki-kopatelej-ceny-04

Останній штрих до цієї знахідки. Рубль піднято восени 2015 року. Навесні 2015 року, автор знахідки хотів купити металошукач Garrett ACE 350 (Euro ACE). Цікаво, купив? Знахідка піднята з Аською?

Монета Єфімок – $2735

dorogie-naxodki-kopatelej-ceny-06

Срібна монета Єфімок. Копанная знахідка. 269 ставок і в кишеню копателю парочку XP Deus – $2735.

Комплект скіфського воїна – $2449

dorogie-naxodki-kopatelej-ceny-07

Сумнівна знахідка… В тому плані, що такі комплекти просто так на распашке не валяються (рідко). Зі слів автора – Особиста знахідка. Всі знайдено в одній ямці. Метал меча міцний (дзвенить). Заточка меча з двох сторін. На кінчику меча залишки дерев’яних піхов. Не митий і не чищен.

Автор знахідки ходить з Minelab E-Trac і Garrett ACE 350 Euro ACE). Який саме металошукач підняв ці знахідки – невідомо. Зверніть увагу, основний матеріал комплекту – залізо (знову чорний і дорогий відгук).

Ось такі були дорогі знахідки… Ви всі зрозуміли, там чужі копають наші знахідки. Треба збиратися з силами, і валити місити бруд. Всім вдалих знахідок!

Додано. До питання про знахідки з чорним відгуком. Ви б відмовилися від цих залізних знахідок? Але копати все підряд, сил може і не вистачити ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина