блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Дорогі знахідки. Такі спливають рідко…

Успіх кожного своя… Хтось примудряється коцнуть дорогу знахідку лопатою, спробувати її вирівняти і зламати. А хтось випадково проходить повз півняка, і купує своє щастя за копійки. Дивимося дорогі знахідки, провалені копачами і перекупами на аукціоні Виолити. Дивне золоте намисто з привітом з 90-х, золоті монети в музейному збереженню, поламаний і дорогий хрестик. Все золото )) Кому дозволяє погода – заряджаємося на свій коп!

Золоте намисто – $15000

dorogie-naxodki-01

Знахідку підняли давно, зі слів автора – в 60-х роках. Він її перекупив у 1992 році (цікаво, за скільки?). І ось вона спливла…

dorogie-naxodki-02

Імовірно початок нашої ери греки (коментатори писали що можливо намисто скіфське – навряд чи, показав фото експерту, каже, 99% греки, і такі прикраси на распашке не знайдеш).

Ауреус Олександр Північ – $3348

dorogie-naxodki-03

Підняти таку аллилуйю не кожному судилося. Зацініть зберегти! Можна сказати, мухи не бачили цієї монети. 71 ставка, і в кишеню копателю $3348.

10 рублів 1756 рік – $3111

dorogie-naxodki-04

Золота монета, вага 15,8 грам. Імовірно, монета була частиною прикраси (дукач). До речі, якщо монета з дукача, часто це ще один аргумент на ваги автентичності. Копач це, або перекуп, у кишеню за монету $3111.

Ауреус Карін – $1646

dorogie-naxodki-05

Позолочений хрестик – $1600

dorogie-naxodki-06

При піднятті хрестика, був стукнуть лопатою… Копателю з’явився один промінь кривоват, почав рівняти – відламав. Пекельний шлях дорогих знахідок ))

Всім вдалих знахідок (своїх). Кому мало, продовжуємо заряджатися на свій коп тут – знахідки з металошукачем.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина