блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Дорогі знахідки. Заряджаємося на коп

Років 5 тому розповідали, хороший продавець металошукачів за весну заробляє на хороший автомобіль. Можливо так і було, але зараз продавців стільки, що їм ніякої весни не вистачить. І знову ж… А чому тільки весна? Тільки тому що поля порожні? Мене може зупинити тільки некопаемый грунт. Не можна копати поле, піду в ліс. Дістануть комарі в лісі, буду шукати лисини.

Свіжі дорогі знахідки, спущені копачами на аукціонах. Дивимося і заряджаємося на наступний коп.

Монета Ауреус Ульпія Северина – $7662

dorogie-naxodki-2015-01

dorogie-naxodki-2015-02

Золота монета Ауреус Ульпія Северина (дружина Аурелиана). Тиждень тому спущена за $7682. Ох і розчулюють примітки авторів знахідок, типу… монета не чищення, тільки помыта водою. Сподіваюся копателю ці гроші допоможуть життя, і ця монета не найдорожча на його копе.

Комплекс Хазарського воїна – $4217

dorogie-naxodki-2015-03

dorogie-naxodki-2015-04

Звучить звичайно голосно – Комплекс Хазарського воїна… І на фото виглядає все це спорядження нормально. Але хто копав подібні знахідки, ті знають – мечі, ножі, піхви, шоломи (особливо шоломи), часто після підняття вони буквально розсипаються в руках. Не дарма головним питанням до цієї знахідки, було питання реставрації. Самому точно не варто це робити. Є приклади, коли самостійна реставрація давала мінус 50% початкової ціни (або взагалі вбивала знахідку).

dorogie-naxodki-2015-05

dorogie-naxodki-2015-06

dorogie-naxodki-2015-07

Комплекс продан 2 дні тому пішов з ціною $4217.

Скарб середньовічних монет – $2372

dorogie-naxodki-2015-08

Скарб срібний середньовічних монет. Всього 328 штук, в чудовому горщику. До речі, покупці лотів часто вимагають оригінальну тару скарбу докласти в комплект.

dorogie-naxodki-2015-09

Забавно читати таку переписку… Нещодавно покупець чергового скарбу вимагав горщик, у якому скарб був виритий. А продавець відповідав, мовляв хотів собі залишити на пам’ять… пам’ять чого? Як ти викопав, і продав можливо найбільшу знахідку у своєму житті? Цей горщик порожній! Забудь і копай далі. Вдалих знахідок всім! Не менше ніж ці.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина