блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Дорогі знахідки. Заряджаємося на коп!

Завтра субота, а завтра неділя, всі пристойні Донни будуть копати. Я теж. Але як і всім Доннам, перед копом треба зарядитися силами. Найкращий мотиватор, який змусить ворушити копитами ще під столом.

Дивимося і заряджаємося на наступний коп. Свіжі дорогі знахідки знайдені з металошукачем, і благополучно (і не дуже) спущені копачами на аукціоні. Здивувала церковна пломба, не знав що за неї можуть стільки відвалити! Будемо знати.

Золота монета Ауреус Гостилиана – $10 174

lot-01-01

Правий був один з коментаторів цього лота… Шоу не для слабкодухих. За торгом стежило більше 200 осіб. 241 ставка, і це з урахуванням того, що старт монети почався з ціни більше $7000 (162 000 грн).

Розчулює лаконічність опису. Матеріал золото. Тільки помитий водою (запам’ятовуйте копачі, не намагайтеся чистити знахідки, були випадки коли знімали половину вартості).

lot-01-02

Життя її покоробила! І все рано, навіть у такому стані її відірвали за вражаючу ціну 234 000 грн ($10 174). Да уж… Вклав хтось бабулетов у своє майбутнє.

lot-01-03

Срібний Рубль 1798 року – $2 744

lot-02-01

Хороша монета, можливо, її ціна адекватна, але… це Торги лота були зім’яті обвинуваченням модераторів в нечесній грі. Типу лівими ставками піднімали ціну. А хто сказав, що життя має бути справедливою. Як би там не було, монету спустили за 63 120 грн ($2 744).

lot-02-02

Далі були продані Скіфський акінак, Скандинавське наслідування Саманидскому дирхему, Енколпіон, россыпуха золотих монета, Ікона Георгій Побідоносець 15-16 століття. Але ціни не вражали… Тільки церковна пломба здивувала.

Церковна велика Пломба – $826

lot-03-01

Ніколи б не подумав що церковна пломба може стільки коштувати! Однак… Товариш збирається розкопувати згорілу церкву, мріє про дзвонах, треба йому показати цю пломбу.

Ну все… Вдалого Копа всім!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина