блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Екіпірування для пошуку з металошукачем

В магазині металошукачів, продавець відповідаючи на питання явного Новачкові – радив екіпіровку на коп і що треба взяти з собою… Чого він тільки не наговорив! Включаючи сіль, сірники, радіостанцію, ліхтарик, дощовик, газовий пальник і бінокль. А адже це неправильно! Пройде час і Новачок це зрозуміє.

Насправді, для мене є лише кілька речей, без яких я не хочу опинитися на будь-якому копе, хоч на 30 хвилин, хоч на цілий день. Речі прості, але їх очевидність стала для мене ясною тільки з досвідом. Заодно і проясню питання, чому культурна людина з металошукачем завжди повинен мати на копі грубу взуття.

Важлива Екіпірування

На коп я готовий потрапити в будь-який момент. Завжди в багажнику лежить пара металошукачів, дві лопати і невеликий набір речей, без яких я не хочу виходити в поле. Закрита одяг, панама, черевики, рукавички, вода і запасні батарейки. Це на копі найважливіше!

Одяг

Екіпірування для пошуку з металошукачем
У найбільшу спеку (тим більше на сонці!), і у полі і в лісі, я виходжу на коп одязі з довгими рукавами і повноцінними брюками (не шорти, ні укорочені). Цей момент відпрацьовані роками, краще попотіти але бути захищеним. Ви коли-то обгорали на сонці? А продиралися з голим торсом через кущі? А на копі я можу годинами ходити по полю, і через ліс спокійно проходжу. Я не боюся обгоріти, ободраться гілками, є в якійсь мірі захист від комах. І панама. В кепці теж зручно, але в панамі у мене захищені і вуха від засмаги (обгару).

Взуття на коп. Я завжди одягаю грубу і бажано високу взуття, найчастіше черевики. В них зручно ходити по пересіченій місцевості. Наприклад, не подварачивается кісточка на купині і каменях, не так сильно потрапляє потрапляє грунт і пісок через верх. Грубої взуттям легше заженуть штик лопати.

Але і ще аргумент, який не дозволяє мені виходити на коп в легкому взутті. Моральний аспект, не більше… Але це вже звичка, і напевно показник культурності людини з металошукачем.

Металошукач і Культура пошуку

Типове місце де пройшли люди тримають в руках металошукачі зазначено ямами… І на превеликий жаль ямами не закопаними. Бувають невеликі ями, а трапляються ями по півметра завглибшки. На вдалому місці копа, частота таких ям просто вражаюча. Наприклад стародавньої на стоянці де треба копати все підряд, у мене ями йшли через кожен метр.

Культурний людина з металошукачем ями закопує! Простіше всього це зробити – після викопування, ногою (взуття) зрушити вийнятий грунт назад у яму. Один рух і вас ніхто не звинуватити в тому, що ви тут понарыли ямищ і взагалі тут насрали все зіпсували.

Ви можете зрушити грунт ногою в босоніжках? Навіть просто в кросівках ви через пару ям перестанете це робити, тому що при цьому русі в кросівки потрапляє земля через верх. Тому культурний чоловік копає в черевиках.

Рукавички

Якщо я забуду рукавички в машині і вже відійшов на кілометр, я все одно повернуся за ними! Не буду розписувати як зручно в них копати, хапатися за що попало і брати грудки землі щоб підносити під котушку. Просто без рукавичок я не копаю.
Рукавички копальника дуже легко дізнатися
Рукавички копальника дуже легко дізнатися. Самі рукавички цілі, а великий палець правої руки потертий, а у мене частіше протертий до дірки. Все від того, що коли знаходиш монету, відразу хочеться подивитися який цар залишив тобі привіт. Ось і треш її великим пальцем ))

Вода і запасні батарейки

Води беру з собою багато. По жарі, в рюкзак дві фішки по півтора літра, плюс намагаюся щоб у машині був ще запас. Хто як, але я дуже швидко втрачаю темп копа якщо не п’ю багато.

Запасні батарейки для металошукача… Ось ви виїхали за місто, кілометрів за 50, а в полудень у вас металошукач здувся – а монети ще ось тут! Дуже часта ситуація, причому якщо не зі мною, так з колегою поруч. Скільки разів виручав (і выручался) своєю четвіркою пальчиків АА в кишені рюкзака, вже і не можу порахувати.

Ладно якщо у вас ще батарейки пальчики, можна поїхати в першу-ліпшу село та у магазині прикупити (час шкода, але як-то). А якщо ви з Фішером? Де ви будете Крони шукати? Знайти можна, але це набагато більше часу піде.

Додаткова Екіпіровка

Основну екіпіровку на коп я вже розповів, тепер про менш важливі речі. Якщо ви йдете в ліс, є сенс запастися анти комариними засобами (ну і проти кліщів). Комарі можуть просто “вигнати” вас з лісу своїм бажанням напитися вашої крові.
Комарі можуть просто "вигнати" вас з лісу своїм бажанням напитися вашої крові.
У мене немає анти комариної сітки. Та й немає полювання її використовувати. А от мій колега по копу, регулярно в лісі її одягає, і стверджує що це добре.

І все… Більше важливого для копа, ніж ці речі, у мене немає. Ну, звичайно ж, за винятком металошукача і лопати ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина