блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Фартовий моє друге ім’я. Правдиві байки копачів

Невдаха не той, хто за 2 копа не порушив жодної монети. Завтра вийде на правильну точку копа, і зріже золотий купон як суддя хабар, як пенсіонер солодке, як дівка нареченого. Невдахи це ті, хто не поїхав на коп взагалі. Так забирайте їх знахідки ви, це ваше. Правдива байка копача.

засноване на реальних подіях. Однак будь-які збіги випадкові. Деякі моменти змінені з метою. Решта залишено як є абсолютно безцільно.

Фартовий моє друге ім'я. Правдиві байки копачів

Кожен з нас напевно знає (або сам є) такого собі везунчика, фартового просто кажучи. Навести приклад. Напевно багато хто дізнається тут себе з одного або іншого боку!

Фартовий моє друге ім'я. Правдиві байки копачів

Ось уявіть собі: є такий Профі-пошуковик з досвідом в кілька років реального копа, такий собі тертий калач. У нього є модна лопата, крутий детектор, відмінний навігатор, Берци і камуфло – все останньої (на крайняк – передостанньої) моделі … і іноді навіть є пінпоінтер! Вау-копо-мен коротше! І ось знаходить цей супер-копар містечко цікаве, перспективне, багато чого обіцяє. Але далеченько і не звідано те місце. Вирішено взяти з собою сусіда (камрада з форуму), благо у нього аська і він молодий, зелений – багато не накопає.

Фартовий моє друге ім'я. Правдиві байки копачів

Загалом, по прибуттю на місце колупає собі супер-копар шмурдяк потихеньку. А новачок з іншого кінця поля йому кричить: «Ой! Гурток залізний!… З орлом … П’ять копійок на кшталт!»
Далі копають. Професіонал тягне шмурдяк, а молодий знову кричить: «Ой! Знову шайба!… Десять копійок! Чого вони всі такі великі?»

Фартовий моє друге ім'я. Правдиві байки копачів

Через деякий час знову: «здайся срібло!»…

Ну загалом ви зрозуміли про що я! Є такі везунчики. Їх особливо не видно, але вони є.

Фартовий моє друге ім'я. Правдиві байки копачів

Так ось розповідь цей не просто про везунчика. Ця розповідь про фартовому, який до всього іншого роздає свій фарт як касир видає зарплату в касі, як роутер роздає вай-фай, як дід мороз роздає цукерки дітям, як … Ну ви знову мене зрозуміли…

Фартовий моє друге ім'я. Правдиві байки копачів

Звуть його Дока. Не знаю, чому Дока. Інститутів він не кінчав і людей не лікує. Але в плані копа – явно Дока! Завжди з хорошими знахідками. Рублів від Петра 1 до Миколи 2 понаходил не в одному екземплярі. Загалом пре йому. А роздавати фарт він почав давно. І все ніяк не вгамується. Причому роздавати відразу почав з скарбів. Ось як була справа.

Поїхав якось Дока в ліс дрімучий з людиною, у якого навіть детектора тоді не було. Дока йому і каже: «На тобі мій запасний детектор і копай уважно. Тут корчма була, значить недалеко і кладик може бути.»

Фартовий моє друге ім'я. Правдиві байки копачів

І людина той послухав. Та так послухав, що скарб на 700 монет знайшов. Велика частина монет – п’ятаки Катерини Великої різних років і монетних дворів. І срібла трохи він тоді зачепив. Потім, наступного дня купив той напарник собі детектор крутий і зачистив місце за кілька виїздів. З докою не поділився ні єдиною монеткою. Потім правда скарб той пропив і по п’янці проблем собі нажив. Але то вже інша історія.
А Дока не сумував. Взяв новачка як-то з форуму. Той новачок ще в машині в дорозі мозок Доці висушив: «А як? А коли? А де? А навіщо?”. По приїзду на місце коронне питання: “Дока, А куди мені йти копати? Підкажи, а!?!?»

Фартовий моє друге ім'я. Правдиві байки копачів

Дока, не довго думаючи, відшукав поглядом найдальшу березу (або сосну) на горизонті і вказав « ” тудою ходи!”. А сам думає, мовляв, відпочину від нього трохи.

Ну той зелений копар втік до берези тієї далекої (або до сосни), а Дока тим часом кофею випив, в передчутті дійства прилад свій зібрав неквапливо, викурив смачно сигаретку… і виявив швидко наближається від далекої берези (або сосни) точку. Тією точкою був наш новенький з форуму, швидко підбіг і простягнув Доці руку з блискучим відмінного сохрана рублем Петра 1, і сказав Доці: «Спасибі величезне, Доку! А тепер куди мені йти?…» … Завіса…

Фартовий моє друге ім'я. Правдиві байки копачів

А то ще йде Дока по лужку. Тут його детектор ловить гучний, такий величезний за площею, кольоровий з хрипотою, сигнал. Ну, думає Дока, бачити металобрухт знову. Дока себе копанням брухту не обтяжує, кличе камрада зі словами:

– Тобі черніна потрібна?
– Звичайно потрібна!
– Ну тоді копай, вона твоя! – городо сказав Дока і пішов…

Фартовий моє друге ім'я. Правдиві байки копачів

… Чорниною виявився невеликий але приємний набір срібного посуду старовинного походження, що лежав практично на поверхні і пішов на аукціоні за багато тисяч грошей через відмінне збереження….
А ще якось почав Дока копати спійманий його приладом глибокий кольоровий сигнал. Справа була влітку. Земля – бетон. Еге ж. Копати такий бетон швидко набридло. Покликав Дока камрада, мовляв «Скарб буш копати?”. Пожартував значить Дока, ага. І той погодився. Правда камрада того на дуже довго теж не вистачило, покликав той ще одного, іншого камрада, мовляв «Докопай скарб будь ласка…». Ще один жартівник. І той, другий камрад, таки докопав скарб … посипалися талери, шостаки і полтораки срібні упереміш з мідними монетами з глечика, розбитого лопатою третього копача … Жменями вигрібали монети з ями … дві завіси…
Були ще роздачі фарту. Дока не жадібний. І сам знаходить і іншим дає… Але то вже інша історія.

Вибачте що сумбурно пишу і з помилками. Зайнятий сильно. О! Дока дзвонить!

Фартовий моє друге ім'я. Правдиві байки копачів

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина