блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Fisher F-Point гірше китайця. Відео

Комусь потрібен пинпоинтер з глибиною до 2 сантиметрів? Так при ціні $40, це занадто дорого для результатів, які показує Fisher F-Point. Я кажу про оригінальному піне Фішер, не перероблений, так як його штовхають нам продавці металошукачів.

Дивимося мій відео тест. Як працює пинпоинтер Fisher F-Point, які недоліки, як це проявляється на копі, тест глибини, проблеми з надійністю. І чому я порахував цей пін гірше китайця.

Варто до цього пинпоинтеру додати його історію… Купував товариш. Його попереджали що не варто купувати Fisher F-Point, він повівся на ціну. З приводу його відомої проблеми малої глибини виявлення, сказав що для піну це не головне… Вже так не вважає ))

Як купував… Знайшов в інтернеті, домовився з продавців (сірим, не офіційним) і попросив мене з’їздити його забрати (сам він живе за містом). Я поїхав, зустрічалися на вулиці, перший пинпоинтер Fisher F-Point який мені привезли… не включався. Довелося чекати поки привезуть іншого. Купив з другої спроби, добре що гроші не мої ))

Результат… А ніякого результату немає. Товариш поїхав з ним на коп 1 раз. Зрозумів, що на практиці в тому оригінальному вигляді він ніякої користі на копі не приносить. До його слабкої чутливості, ще можна додати тихий відгук (на вітрі, ледве чутно), і при ранковій прохолоді +1 не відразу включився (відігрівся за пазухою і заробив, не зрозуміло що це було).

Тепер товариш хоче його переробити… Намотати посилену антену, кришку приматывать ізолентою, крутилке зробити обмеження щоб швидко виставляти оптимальну чутливість… Як по мені – маячня. Витрачати свій час на поліпшення збиткової конструкції і функціоналу, тільки з-за того що вже витрачені гроші? Його попереджали. Сподіваюся ця історія і відео допомогу і іншим ))

Попередні тести… Відео, оригінальний американський Garrett PRO-Pointer. Відео, китайська підробка Garrett PRO-Pointer і чим відрізняється від оригіналу.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина